pawnhub_koinmedya
Anasayfa Bitcoin Michael Novogratz: Bakkt Bitcoin’i tekrar yükseltebilir

Michael Novogratz: Bakkt Bitcoin’i tekrar yükseltebilir

Michael Novogratz: Bakkt Bitcoin’i tekrar yükseltebilir
0
koinmedya_googlenews

Bakkt Bitcoin’i tekrar yükseltebilir mi? Michael Novogratz öyle düşünüyor. Novogratz, Bakkt borsasının Bitcoin’i 8,000 ile 10,000 dolar arasına taşıyabileceğini öngörüyor.


Bakkt Bitcoin’i harekete geçirebilir mi?

Bitcoin ne kadar volatil olduğunu 8,000 dolardan 7,300 dolara düşerek gösterdi. Lider kripto para biriminin geleceğine dair önemli açıklamlar yapan milyarder iş insanı Michael Novogratz, CNBC’de katıldığı programda görüşlerini paylaştı.

Her ne kadar şu anki pozisyonu korumasını istesem de, Bitcoin 6,500 doları görmeden rahat etmeyecek. Ancak bu seviyede uzun süre kalacağını düşünmüyorum çünkü Bakkt Bitcoin’i 8,000 – 10,000 dolar aralığına taşıyabilir. Eko sistemin tekrar yükselebilmesi için sektörel gelişmelere ihtiyacı var. Bu gereksinimi Bakkt karşılayabilir.

koinmedya_brave

Bitcoin eko sistemindeki olumlu gelişmelerden bazılarını vurgulayan Novogratz şöyle konuştu:

Bakkt yeni başladı. Custody (muhafaza) çözümü yakında hayata geçiyor. Bu gelişme ile bir çok yatırımcı Bitcoin’e daha güvenle yatırım yapabilir.

İnsanlar Bitcoin’e yatırım yaparken bazı rahatsızlıklar yaşıyor. Özellikle, telefonlarını kaybetmesi durumunda fonlarının tamamen gidebileceği endişesi yaşıyorlar. Özellikle belli bir yaşın üzerindeki para sahibi asıl yatırımcılar sektörde önemli kişileri kendilerine örnek alıyor. 

Örneğin Fidelity CEO’su Abby Johnson 26 milyon kayıtlı müşterisine ‘haydi Bitcoin alalım’ dediğinde neler yaşanabileceğini tahayyül ediyor musunuz? Bu henüz gerçekleşmedi.

NOT: Her ne kadar bazı önemli kişiler Bitcoin’in olumlu işaretler sergilediğini söylese de, biz KoinMedya olarak Bitcoin’de dibi gördüğümüzü düşünmüyoruz. Bitcoin’in 6,000 dolar desteğini test etmesi olası görünüyor. Bu nedenle yatırımlarınızı dikkatli yapınız.

X