Anasayfa Bitcoin Bitcoin avokado grafiğinin izinden çıkmıyor

Bitcoin avokado grafiğinin izinden çıkmıyor

Bitcoin avokado grafiğinin izinden çıkmıyor
0
koinmedya_googlenews

Bitcoin avokado arasında bir ilişki kurun derseniz herhalde çoğunuz bunu yapmakta zorlanır.   Tracey Allowey ise bu ilişkiyi kurmayı başardı.


Bitcoin avokado ilişkisi

Haber Bloomberg gazetecisi Tracey Allowey’in komik bir tvitinden ortaya çıktı. Mexika’daki avokado fiyatları Bitcoin fiyatlarıyla eşgüdümlü hareket ediyor. Bu ay üzücü bir şekilde çakıldı. Acaba gerçekten avokado fiyatlarına bakarak Bitcpin fiyatı tahmin edilebilir mi? Tuhaf gelecek ama bu meyvenin ve lider kripto paranın fiyat grafikleri birbirini takip ediyor.

Bloomberg gazetecisi Tracy Allowey komik bir şekilde tvit atarken  fiyat grafikleri birbirinin aynadaki görüntüsü gibiydi. Bu tuhaf ilişki kafanızı kaşımanıza neden olabilir. İnanmak için grafikleri görmeniz gerekiyor. Tabi burada hem şaka faktörü var hem de olay gerçek. Yani tuhaf bir ilişki.

koinmedya_bybit

Grafikten de rahatça görülebildiği gibi Şubat 2019’dan Eylül’e kadar avokado Bitcoin eğrisini taklit ediyor. Tracey Allowey de bu durumu eğlenceli habere dönüştürerek ‘Bitcoin Haziran’dan beri düşüyor. Avokado bunu bana söylemişti.’  tvitini takipçileriyle paylaştı. İşin kötü tarafı avokado bu ay BTC’den ayrılarak daha da diplere çakıldı. Eğer grafik ilişkisi doğruysa ( kesinlikle doğru olduğunu düşünmüyorum) Bitcoin de bu ay dibe dalacak olması lazım.

Bu ilişkiyi fiyat tahmini olarak kullanılabilir mi? Tabi ki de hayır. Zaten yazımız yayına hazırlandığında Bitcoin 8,557 dolardan işlem görerek pump yaptı ve % 14 değer kazandı.

Diğer Bitcoin haberleri için tıklayınız

Kaynak

Etiketler:
X