pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Opera tarayıcısından Bitcoin ve Tron için güzel gelişme

Opera tarayıcısından Bitcoin ve Tron için güzel gelişme

Opera tarayıcısından Bitcoin ve Tron için güzel gelişme
0
koinmedya_googlenews

Opera web tarayıcısı Bitcoin ve Tron yatırımcılarını ilgilendiren önemli bir haber ile karşımıza çıktı. Opera, Tron cüzdanı ile entegre hale geldi. Ayrıca Opera, Bitcoin ödemeler özelliğini de browser’ıne ekledi.


Opera Tron ve Bitcoin ile entegre hale geldi

Norveç merkezli mobil ve bilgisayar uyumlu web tarayıcısı Opera, Bitcoin ve Tron yatırımcılarını ilgilendiren önemli bir güncellemeye imza attı. Opera, Tron cüzdanları ile entegre hale geldi. Opera tarayıcısının 350 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunuyor. Bundan sonra Tron, 350 milyon kişi arasında aktif biçimde kullanılabilecek ve Tron transferi gerçekleştirilebilecek. Ayrıca dileyen Opera kullanıcıları, Dapps Store’dan Tron’un Dapps (blockchain uyumlu uygulamalar) uygulamalarını indirebilecek. Tron’un blockchain ile uyumlu eğlence, finans, şans oyunları ve oyun gibi birçok alanda uygulaması bulunuyor.

Lütfen Bkz: Tron 1,5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi

koinmedya_brave

Opera Tron merkezli beta sürümlerine geçtiğimiz Mayıs ayında başlamıştı. Opera tarayıcısı ayrıca Bitcoin destekli ödemeler sistemini de browser’ına ekledi. Opera’nın yöneticisi Charles Hamel bu konuda şu açıklamada bulundu:

“Opera tarayıcısı Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto paranın blockchain ağı ile entegre hale geliyor. Bu sayede Bitcoin ve kripto parası olan kişilerin kripto paralarını kullanacakları çözüm olanakları geliştiriyoruz.”

Opera tarayıcısının Bitcoin ve Tron kripto paralarını destekleyen açılımları uzun vadede kripto paralarının kullanımına ve yaygınlaşmasına yardımcı olacak. Yazının kaleme alındığı saatte Tron 1,56 cent’ten işlem görüyor. Tron fiyatlarında henüz beklenilen sıçrama yaşanmadı. Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarında 2019 yılında yaşanan değişimi görebiliyoruz.

Opera Tron Bitcoin Opera tarayıcısından Bitcoin ve Tron için güzel gelişme

Lütfen Bkz: Tron hedefine yaklaşıyor ve TRX 11’inci sıraya yükseldi.

Kaynak

Etiketler:
X