Home Altcoin Stellar 9 cente ulaşacak mı?
koinmedya_brave

Stellar 9 cente ulaşacak mı?

Stellar 9 cente ulaşacak mı?
0
fairspin_koinmedya

Stellar (XLM) fiyatı ekim ayında 9 cente ulaşacak mı? Yatırımcıların şimdilerde en çok merak ettiği sorulardan birisi bu. TradingView kullanıcıları, görüşlerini ve XLM fiyat tahminlerini bizimle paylaşıyor.


Stellar fiyatı Ekim ayında 9 cente direnç gösterecek mi?

Stallar Lumens iyileşme belirtileri göstermeden mevcut seviyede kalmış durumda. Ancak yatırımcılar değişikliklerin yavaşça gerçekleştiğini söylüyor. Peki bu yavaşça gerçekleşen değişmenin anlamı ne?

İlgili haber: Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

XLM, direnç bölgelerinin üstesinden gelip 2020 yılı başlamadan önce yükseliş alanına girecek mi? Teknik analizi gözden geçirelim ve XLM fiyat tahminlerini gelin birlikte okuyalım.

Bu haftalık grafiğe bakacak olursak, RSI’da yükseliş sapması olduğunu göreceğiz. Bu yükseliş sapması, RSI artarken fiyatın düşeceği anlamına gelir. Bir diğer ifadeyle oldukça büyük bir yükseliş sinyali. Boğaların yeni bir boğa koşusu için pozisyon alması çok muhtemel.

İlgili haber: Stellar XLM hala yükseliş trendinde!

Peki bu durumda kırılma ne zaman gerçeklebilir? Birkaç haftadan daha erken gerçekleşecek gibi görünüyor ve diğer XLM fiyat tahminleri de bunu kanıtlıyor.

Eğilim, 2014 yılının 4. çeyreğinde tersine dönecek.

UTS_Trader’ın fiyat çizelgesinde görebileceğimiz üzere, XLM’nin mevcut fiyatının değişmesi için tersine dönmesi gerekiyor. Fiyat  9 cent bölgesinde veya daha yüksek değerlere varacak gibi duruyor. Bu nedenle, XLM fiyatının  9-10 centlik alana doğru bir hareket yapması muhtemel.

Bazı yatırımcılar RSI’nin şimdi hiçbir anlamı olmadığını söylüyor. Kırılma noktası RSI aşırı satıldı ve yatırımcılar şimdi kolayca fiyatın pump yapabileceğini düşünüyorlar. Ayrıca yatırımcılar satın alım yapmak istemediler çünkü RSI satın alındı.

İlgili haber: Stellar ne kadar daha düşebilir – Yoksa yolun sonuna mı geldik?

Herkesin beklediği fiyat artışı XLM’yi 3000 satoshi direnç alanına getirecek. XLM ile birlikte gelen BTC fiyatının artışını da izleyeceğiz. Bu artışların gelecek haftadan daha erken gerçekleşmesi muhtmel.

4 saatlik grafikte düşen kamayı görüyoruz. Bu yüzden eğer grafik aynı düşüyorsa, kama 15 Ekim’i yaklaşık 0.056 dolarda tamamlıyor. Bu seviye son iki haftada değişmeden kaldı. o yüzden RSI haftalık grafikte yükselişe geçmeye artık hazır. Yazının yazıldığı sırada XLM 0,064 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X