Home Altcoin BitGo iki coin için stake hizmeti vermeye başladı
koinmedya_brave

BitGo iki coin için stake hizmeti vermeye başladı

BitGo iki coin için stake hizmeti vermeye başladı
0
fairspin_banner

Son zamanlarda kripto staking hizmeti veren platform sayısında ciddi artışlar yaşanıyor. Bu platformlardan birisi olan BitGo iki coin için stake hizmeti sunuyor.


Algo ve Dash için BitGo coin stake oranlarını açıkladı

Kripto para yatırımcılarına staking, pasif duran dijital paralarına ekstra gelir imkanı tanıyor. Son günlerde coin stake hizmeti veren borsalar ve kripto paralar sayısında giderek artış yaşanıyor. Kripto staking işlemlerine başlayan kripto paralardan birisi de Tron. TRX, stake yapan yatırımcılarına stake karşılığında Tron ödemesinde bulunuyor. Binance Borsası yaklaşık 12 milyar adet Tron’u stake yaptığını duyurdu. Stake işlemlerinde yeni bir gelişme BitGo’dan geldi. BitGo iki kripto para için coin staking hizmeti sunuyor.

Lütfen Bkz: Kripto staking nedir ve coin stake nasıl yapılır?

BitGo coin staking hizmeti vermeye başladığı kripto paralardan birisi Algorand. ALGO kısaltması ile de tanınan bu kripto paranın ismini son günlerde kripto para piyasalarında sıkça duymaya başladık. Algo, CoinMarketCap sıralamasında top 50’ye daha yeni girmeyi başardı. Algo’nun ismini duyurmasında Coinbase Pro’da listelenmeye başlaması etkili oldu. Coinbase Pro’da sadece 14 kripto para listeleniyor ve bu kripto paralardan birisi de Algo. Tron ve Binance Coin gibi kripto paralar listelenemezken Algo listeleniyor. BitGo, Algo staking için yıllık %7-%13 arasında staking oranı teklif ediyor. Algo, yazının kaleme alındığı saatte 22,6 cent’ten işlem görüyor.

Lütfen Bkz: Algo coin nedir? 2019-2020 Algorand fiyat tahmini

BitGo coin staking hizmeti vermeyi düşündüğü diğer kripto para ise Dash. Bu kripto para da CoinbasePro’da listeleniyor. Dash yazının kaleme alındığı saatte 70 dolardan işlem görüyor. Sıralamada ise 18’inci.

BitGo, 2013 yılında Mike Belshe tarafından kuruldu. 2018 yılında BitGo Trust Company’yi kurarak finansal piyasalarda hizmet vermeye başladı. BitGo, dijital paralar için custody hizmetleri başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteriyor. BitGo finansal hizmetlerinden yenisi ise coin staking.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X