Home Bitcoin DonAlt, Bitcoin hakkında ne öngörüyor?
koinmedya_brave

DonAlt, Bitcoin hakkında ne öngörüyor?

DonAlt, Bitcoin hakkında ne öngörüyor?
0
fairspin_banner

DonAlt, Bitcoin hakkında ne öngörüyor? BTC fiyatında son 7,700 dolar doğru çöküşten sonra iyi bir toparlanma görüyoruz. Ancak ünlü analiste göre, kripto para için dip henüz yaşanmamış olabilir.


DonAlt, Bitcoin hakkında güncel tahminini paylaştı

Kripto Twitter’in önde gelen analistlerinden DonAlt, Bitcoin ile ilgili güngel değerlendirmesini paylaştı. Son tweetinde, dünden bugüne kadar gördüğümüz iyileşmenin ikna edici olmadığından bahsediyor.

Bitcoin, geçtiğimiz aylarda 10,000 dolar psikolojik desteğine tutunurken, geçen hafta ani bir çöküş yaşadı. 10 bin dolar eşiğinden aşağı kayan BTC, 9,000 dolar kritik seviyesini de kırdı. Hatta zaman zaman 8,000 dolar desteğini de kırdı. En son dün Bitcoin yeniden 8,000 dolar seviyesinin altına gerileyerek, 7,700 dolara doğru düşmüştü.

İlgili – Bitcoin 7000 dolara düşmeye hazır

DonAlt, Bitcoin hakkında ne öngörüyor? BTC fiyatından son 7,700 dolar doğru çöküşten sonra iyi bir toparlanma görüyoruz. Ancak ünlü analiste göre, kripto para için dip henüz yaşanmamış olabilir.

Bitcoin BTC grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Yukarıdaki Bitcoin grafiğinde, BTC fiyatında dün yaşanan çöküş ve ardından gelen iyi bir iyileşme belirtilerini açık bir şekilde görebilirsiniz. Lider kripto para bugün yüzde 6’ın üzerinde değer kazanarak, 8,450 dolardan işlem görüyor.

Bu gelişmeler üzerine ise ünlü kripto analist DonAlt, güncel Bitcoin tahminini Twitter üzerinden paylaştı. DonAlt, düzgün bir yükseliş için gerekli dip seviyesinin henüz görüldüğü konusunda ikna olmadığını ifade ediyor. Ayrıca boğaların da kendilerini kanıtlaması için 8,750 doların üzerinde kapanış olması gerektiğini belirtiyor.

İlgili – Bitcoin 6 bin dolara kadar düşebilir ama sonrası aydınlık!

DonAlt, tweetinde şunları kaydediyor: “BTC güncellemesi: 7700 dolar görüldü ve bir miktar sıçrama yaptı. Hala dibi gördüğümüz konusunda ikna olmadım. Sadece büyük bir düşüşten sonra olan konsolidasyona benziyor. Burada boğalar 8750 doların üzerinde kapanış yaparak kendilerini kanıtlamaları gerekiyor. O zamana kadar bu durum çok da iyi görünmüyor.”

Bu arada DonAlt, önceki Bitcoin öngörülerinde (24 Eylül) önemli destek olarak 7,700 dolar ve 7,350 doları gördüğünü ifade etmişti. Dünkü çöküş de 7,700 dolar desteğinin önemine işaret etmiş oldu.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X