Home Kripto para Haber Yeni döngüye yaklaşırken kripto paradan para kazanmak. Buğdayı satın alın samanlığı değil

Yeni döngüye yaklaşırken kripto paradan para kazanmak. Buğdayı satın alın samanlığı değil

Yeni döngüye yaklaşırken kripto paradan para kazanmak. Buğdayı satın alın samanlığı değil
0
koinmedya_brave

Kripto paradan para kazanmak son popüler bir bir konu haline gelmeye başladı. Kripto paraya yatırım yapan en tehlikeli beş cümleyle başlayalım: “bu sefer farklı”. ” Asla olmaz ”. ” Kripto sadece farklı bir pazar ” ” çabuk değer kayıpları yaşanıyor ”, ” daha hızlı hareket ediyor ”. Değerli okucu, kripto para, ticaretin başladığı ilk günden bu yana onu pazar gibi davranıyor unutmamak oldu. Bir sonraki döngünün başlangıcına yaklaşıyor, tarihi paralelliklere bakmak lazım.


Kripto paradan para kazanmak ne kadar gerçekçi

 

Kripto paradan para kazanabiliyor mu? 2018 de bir çok yatırımcı var bir gecede zenginleşti, sadece birkaç ay sonra bu zenginliği kaybetmek, burada en satın almak alan alan ” aldatıldığını ” hissetmelerine neden oldu.

Yeni bir şey değil: Bu en son 1999’da yaşanmıştı. Dot-com ‘dan bahsediyorum, yatırımcıların bir kısmı hayatlarını kökten değiştirecek karlar elde etti. Ama büyük büyüklük yıkılmış hayaller ve boş ceplerle geri döndü. Yeni oluşturulan pazarlarda bunun yaşanması, kripto para söz konusu konusu ise orada benzerliklerin olması normal karşılanmalı.

Geriye dönüp baktığımızda yatırımcıların kurduğu nokta-com gib şirketlere milyonlarca dolar para yatırdılar hemde bir çoğunun gerçek hayatta olduğu bir proje sunmamalarına göre.

Kripto para yatırımcılarında da görülüyor. Durum tespiti yapılmadan, projeye bakmadan, ekibe dikkat etmeden, gerçek hayatta hangi sorunu çözdüğünü yaparak, körü körüne yapılan yatırımlar.

Kripto Para Balon mu?

Kripto para 2017 sonunda  ” balon ” davranışlarına benzer hareketler sergiledi. Balon projelerde en belirgin özellik, korkunç değer yükselmeleri ve aynı şekilde değer kayıplarıdır. % 90’nını kaybetti. Benim de şahsi düşüncem kripto parada en dibi düşünüyorumuzdür. Birlikte, komplo teorileri üreten Kartellerin, Bankaların ve Soros giblerin tam tersi yaklaşımları bu beklentiyi destekliyor.

Ortada bir gerçek var ki, Bitcoin 6000 $ veya 3000 $ ve hatta 1800 $ dolar olsa bile saf uzun vadede bu rakamların çok önemli olduğudır. Bir sonraki piyasa döngüsü açıldığında bu rakamlar önem arz etmiyor.

Döngüler buğdayı samandan ayırır. Kripto paradan para kazanmak Için Bir çok Yatırımcı  kisiler sermayelerinin% 90’nını kaybettiler, uzun vadede Tamamını kaybedecekler. Bilgi eksikliği ve aptalca hareketler yaparak devam edecekçe olacak olan budur. 1999 da önce dot-com olayında sektörün% 10’u hayatta kaldı ve bu günün devleri olmuşlardı. Bizlerde kripto para sektöründeki% 10 bulduğumuz. Çünkü bu projeler geleceğin Amazonu, Adobe’si olacak.

Şimdi satın alma alma zamanı mı? Milyon dolarlık soru (tam anlamıyla) ne satın alınır.

Gerçek Dünyada Kullanım Alanı Olan Projeler

Kripto-paradan-para-kazanmak-koinmedya-2Kripto paradan para kazanmak için yatırım yaptınız , ancak projelerin çok sorunu bir soruni çözmek için geliyor. Büyük boyutluluğun Masternod ” şirket hissesine sahip olmak gibi) özelliği yoktur. Sadece parayı ” HODL”ederek% 500 veya 1000 kazanmak kulağa hoş gelse de o zamanlar geride kaldı.

Bir sonraki döngü, gerçek dünyayı etkinleştir. Kimlik yönetimi, lojistik ve tedarik yönetimi yönetimi, sahteciliğe karşı mücadele, sahiplik kayıtları, gibi sorunlara çözüm üreten projeler bir çok sektörde devrim yapma potansiyeline sahip. İhtiyacımız olmayan şey, ise başka bir ödeme çözümü veya bir başka çatal paradır.

Kripto paradan para kazanmak için çalışan bir ürün şartı

 

Kripto paraya yatırım 32017 yılında, Cardano ve IOTA gibi alanlarda çalışanlar için uğraşmak zorundasınız. Bir balonun en bariz işareti olarak, onlarca ICO tek bir kod satırı göstermeden milyonlarca dolar değer kazandı.

2017 de bir çok şirket yönetimi sorunu piyasada nasıl yapılır umurlarında bile değil. Amazon uzun yıllarını para karlılık açıklamıyor, para kazanmak için bu gün para harcıyor. 2018’in en parlak şirketi olan Tesla, karlılığı düşünmüyor. Hali hazırda piyasada çalışan ürünler olan şirketler bunlar. Yatırım yapan ” ecek acak ” olan projelerden ziyade kullanılan ürün olan kriptolara yatırım yapın.

Ortaklar, Ortaklıklar

Kripto paraya yatırım 2Gerçek dünyadaki problemleri büyük bir teknoloji ile safra, sektörünüzdeki kritik oyuncularla bölgesel kurmadan başarılı olamazsınız. Aynı sektördeki oyuncalarla yapılan satış, ayakta kalmanın ve başarılı olmanın bir yolu güçlü ortaklıkları olan kriptolara yatırım yapmak. VeChain, tedarik zinciri lojistik endüstrisindeki en büyük isimlerle tedariğin ardından, Q1 katliamından devam eden bir kaç kriptodan biri oldu. Bir başka güzel örnek de Ripple. yatırımcılar arasında evrensel olarak nefret edilen bankalar ve finans (bir nedenden bazıları) kurumlarıyla ortaklıklar kurdu, çok az zamanda proje XRP’den daha iyi durumdalara sahip.

Ürün olmazsa olmaz mı?

Bu kuralın istisnaları var tabi, ancak o kadar az denebilir. Bitcoin buna örnek olarak verilebilr: “Bitcoin ortaklara ihtiyaç duymaz, ortaklar Bitcoin’e gerek duyarlar.” Bunu oldukça tartışmalı bulduğumu söylemeliyim. Mesela Gizliliğe odaklanan paralarda bir ortağa ihtiyacınız duymaz. Monero, Zcash, Zcoin, Sumokoin vb. uzun vadede bunlarda yatırımcasına kazandıracak.Gizliliğe odaklanan paralara çok olmasını olmasada.

Kripto Paradan para kazanmak için proje ekibine bak

Kripto paraya yatırımGerçek girişimciler, ekibin bir projenin başarısı için ne kadar önemli oldugunu bilirler. Kripto parada aynı şey gösterilmiştir. Göster Aslında, sahte Bir ICO Tespit etmenin en kolay yolu ekip CV’lerini Kontrol etmektir. Daha önce hiç başarısı olmayan bir bilgisayarda, “kripto paranın” başarılı bir CEO’su olabileceğine inanıyorsanız birşey diyemem ama bunun yerine gidip paranızı faize veya tahvile yatırmanız daha mantıklı olur.

Son Söz

Kripto paradan para kazanmak için projenin bağlantılarına, güvenilir olmasını, ortaklarına ve kimin sunduğuna bakacağınızı unutmayınız.

0
0
0