Home Altcoin SafePal fiziksel cüzdanlarına Dash desteği geldi
koinmedya_brave

SafePal fiziksel cüzdanlarına Dash desteği geldi

SafePal fiziksel cüzdanlarına Dash desteği geldi
0
fairspin_banner

Safepal fiziksel cüzdanlarına Dash desteği geldi. Dash kullanıcılarının en muzdarip olduğu konuların başında gelen cüzdan sıkıntısı aşılıyor.


Safepal’in fiziki cüzdanlarına Dash desteği geldi

 

Binance’nin desteklediği ilk fiziksel cüzdan olan Safepal’dan, Dash kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. SafePal resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, SafePal Dash’i, yüksek güvenlikli saklama hizmeti sunan fiziki cüzdanına entegre etti. Yani artık Dash sahipleri, kripto paralarını SafePal fiziki cüzdanlarında saklayabilecek.

https://twitter.com/iSafePal/status/1172132778063933440?s=20

”Dash artık daha güvenli ve özel olarak SafePal üzerinde yaşayacak. SafaPal’ın amacı, kullanıcılara güvenli ve basit bir şifreleme hizmeti sağlamaktır. Dash’lerinizi SafePal üzerinde stoklayın ve güvenliğin keyfini sürün.”

Safepal özellikle, bluetooth, WİFİ, NFC veya diğer radyo frekanslarından oluşan riskleri en aza indirmek için %100 çevrimdışı (USB) çalışmakla beraber EAL 5 finansal sınıf şifreleme yongası da kullanır. SafePal ayrıca çok katmanlı güvenlik şeması sayesinde, kendi kendini imha etme ve anahtar silme gibi ileri güvenlik özelliklerine sahip olup, kullanıcı fonlarını her türlü hack olayından korumayı garanti eder. Cihazda buna ilaveten kullanıcıların kripto paralarını kolayca görebilmeleri için 1.3 inçlik bir ekran bulunur.

İlgili haber: Dash Coinbase Pro’ya eklendi

Yapılan bu entegrasyonun, SafePal’dan çok Dash’in işine daha çok yaradığını söyleyebiliriz. Daha önceden yaptığımız Güncel Dash Rehberinde, Dash’in uyumlu cüzdan eksikliği çektiğinden zaten bahsetmiştik. İmzalanan bu anlaşmayla birlikte, Dash’in kısmen de olsa bu sorununu aştığını görüyoruz.

İlgili haber: Dash nedir? Güncel Dash Rehberi!

Sonuç olarak bir kripto paranın ana akımlar arasına girebilmesi için yaygınlaşması ve ulaşılabilir olması gerekir. Dash’de bu yolda doğru adımlar atmaktadır. Hemen olmasa da, uzun vadede bu girişimler Dash’a pozitif katkı sağlayacaktır.

İlgili haber: DASH/USD paritesi neden artışa geçti?

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X