Anasayfa İnceleme İco Sponsorlu Makale Huobi Global, Avrasya Blockchain Zirvesi ile Türkiye pazarına tam gaz giriyor
koinmedya_brave

Huobi Global, Avrasya Blockchain Zirvesi ile Türkiye pazarına tam gaz giriyor

Huobi Global, Avrasya Blockchain Zirvesi ile Türkiye pazarına tam gaz giriyor
0

Avrasya Blockchain Zirvesi

Huobi Group, Kemer Partners ile birlikte, yıllık Avrasya Blockchain Zirvesi’nin ilkine 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde ev sahipliği yapacak. Dijital paraya olan ilgi konusunda Avrupa’nın öncü pazarı haline gelen Türkiye’de gerçekleştirilecek olan zirve, bölgedeki en büyük blockchain buluşması olacak.

Zirveye ev sahipliği yapacak olan Huobi, blockchain teknolojisinin Türkiye ve Avrupa’da daha da gelişmesi için lider blockchain şirketlerini, profesyonellerini ve konuşmacılarını bir araya getirecek.

Huobi Global’in zirveye verdiği destekle ilgili açıklama yapan Huobi CEO’su Livio Weng şunları belirtti:

“Türkiye bu yıl bizim için çok daha önemli bir pazar haline geldi. Bir süre önce Türkiye’deki kullanıcılara, blockchain sektöründeki dünya liderlerini getireceğimizin sözünü vermiştik ve şu anda ekibimiz, bu zirve için büyük efor sarf ediyor. Bu zirvenin paydaşlarından biri olarak, yakın zamanda çok daha büyük ve ses getirecek açıklamalarımızın olacağının müjdesini de vermek istiyorum” 

Avrasya Blokzincir Zirvesi 18-19 Ekim 2019’da, Wyndham Levent İstanbul’da gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılmak isteyen kullanıcılar, www.eurasiablockchain.com adresinden 26 Eylül 2019 tarihine kadar kayıt yaptırabilecekler.

Bilgi için:

Message İletişim / Ersan Çetin / 0216 318 84 71-72 / 0538 789 62 52 / ecetin@messageiletisim.com

koinmedya_brave
Etiketler:
X