Anasayfa Altcoin Cardano Haber Cardano ADA değer kaybı %96’ya ulaştı!
koinmedya_brave

Cardano ADA değer kaybı %96’ya ulaştı!

Cardano ADA değer kaybı %96’ya ulaştı!
0

2019 yılı Cardano için resmen bir faciaya dönüştü. Bu yılın en kötü performans gösteren kripto paralarından biri olan Cardano ADA değer kaybı %96’ya ulaştı. En yüksek seviyesinden çok feci bir şekilde düşen ve dibi gören ADA için acaba hızlı bir geri dönüş mümkün mü?


Cardano ADA değer kaybı çok can sıkıcı

Cardano sevdalıları bu yıl deyimi yerindeyse feleğin çemberinden geçti. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden damadan düşer gibi düşen Cardano ADA değer kaybı olarak %96’ları gördü. Ancak kripto para analisti Crypto Loomdart’a (@loomdart) göre dibi gören Cardano büyük bir ters dönüşle 472 sats seviyesine kadar artacak. Bu seviye ise büyük bir ralli için çok kritik.

Birçok yatırımcı tarafından beklenilen bu yükseliş çok da uzak görünmüyor. Mart 2018’den bu yana uzun süredir aşağı yönlü bir çizgiyi takip eden Cardano son zamanlarda destek hattının etrafında salınmaya başladı. Cardano şu anda 472 sats’ın üzerinde teyit bekliyor ve eğer kırarsa 700 sats’a kadar artabilir.

Bununla birlikte kripto para piyasasında her zaman iki ihtimal üzerinde durmak gerekiyor. Bu durumda ADA’nın mevcut destek seviyesinin altına kırılması da ihtimal dâhilinde. Özellikle aşağı inen çizgiyi kırdığı takdirde en dibi görebilir. Ancak Crypto Loomdart ileriki günler için olumlu göstergeler gördüğü için olsa gerek ki şu anda long pozisyonda bulunuyor.

Altcoinlere yatırım yaparken Bitcoin’i de izleyin

Aslında Cardano’nun yükselişe geçmesi boğaların ADA ticaretini hızlandırarak 470 sats’ın üzerine taşıyabilmesine bağlı gözüküyor. Eğer ADA bu seviyelerde yeterli bir güce sahip olursa yukarı doğru hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir.

Bununla birlikte 10,200 dolar seviyelerinde oyalanan Bitcoin’in büyük bir atağa kalması bu gösterge ve öngörülerin hepsinin çöpe gitmesi anlamına gelecektir. Bu yüzden altcoinler hakkında karar verirken ve yatırım yaparken her zaman bir gözünüz de Bitcoin fiyat ve analizlerinde olsun.

Lütfen Bakınız!: Cardano (ADA) Nedir? Cardano (ADA)’nun Geleceği Nasıl?

Ne zamandan beri Cardano hodlu yapıyorsunuz?  Siz de Cardano ADA’nın kısa zaman içinde bir ralli yapacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınız bizim için çok değerli.

Kaynak

koinmedya_brave
X