Anasayfa Altcoin Yaklaşan Swell konferansı Ripple XRP fiyatını yükseltir mi?

Yaklaşan Swell konferansı Ripple XRP fiyatını yükseltir mi?

Yaklaşan Swell konferansı Ripple XRP fiyatını yükseltir mi?
0
koinmedya_googlenews

Önümüzdeki günlerde kripto topluluğun yakından takip ettiği Swell etkinliği var. Yaklaşan Swell konferansı acaba Ripple XRP fiyatını yükselmesine yol açar mı?


Swell konferansı Ripple XRP fiyatını etkiler mi?

Ripple Labs, 2017’den itibaren yılda bir düzenlenen Swell etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Swell konferansı bünyesinde kripto piyasaların ağır toplarının yanı sıra teknoloji ve finans uzmanları da katılıyor. Katılımcılardan bazıları ekosistemin geleceğini tartışıyor ve sektördeki yenilikler hakkında konuşma yapıyor.

2018’de gerçekleşen Swell konferansında, dünya genelinde internetin kurucusu kabul edilen Tim Berners-Lee ve FED eski başkanı Dr. Ben Bernanke gibi ünlü kişiler katıldı. Ayrıca konferansın onur konuğu ABD eski başkanı Bill Clinton idi.

Konferans, katılımcılar açısından eğitim, münazara ve önemli fırsatlar hakkında bilgi vermesinin yanı sıra ayrıca Ripple açısından yeni ürünlerinin sergilenmesi ve XRP tokenin kullanım durumu ile ilgili pazarlama özelliği de taşıyor.

Hepsi bu değil elbette! Daha önceki konferanslarda XRP fiyatı gelişmelere paralel boğa koşusu sergilemişti. Bu yüzden özellikle XRP sahipleri bu etkinliği iple çekiyor.

Kripto analist Pierre’nin de bildirdiği üzere, geçtiğimiz yıl konferans boyunca XRP fiyatı rokete bağlamıştı. Ekim ayının başında gerçekleşecek etkinlik aynı şeylere şeye sebep olup olmayacağını bilmiyoruz. Ancak tarih tekerrür ederse, XRP fiyatı bir kez daha rokete bağlayabilir.

-Ripple swell pump’ı bu sene de görecek miyiz? Geçtiğimiz yıl oldukça bereketli geçmişti. XRP tokeni önümüzdeki haftalarda ve aylarda yakından takip edin.

Önceki swell konferansı sıralarında XRP fiyatına baktığımızda, her Swell konferansı sırasında Ripple XRP fiyatını yükselmesine sebep olmuştu. Etkinliğin başında XRP fiyatı artışa geçmiş, etkinlikten sonraki süreçte fiyat tekrar geri çekilmişti.

2017 ve 2018’de XRP, etkinliğin gerçekleşeceği aya pump yaparak başlamış ancak daha sonra etkinlik biter bitmez artışın yerini satış baskısı yer almıştı. Bu etkinliği değerlendirmek isteyen KoinMedya takipçilerinin bu durumu göz önünde bulundurmaları yararlarına olacaktır.

Ripple XRP fiyatını Yaklaşan Swell konferansı Ripple XRP fiyatını yükseltir mi?

2017 yılındaki Swell etkinliği XRP tokeni aya çıkarmıştı. Grafikten de anlaşılacağı üzere, etkinlik önce değeri 0.20 dolar olan XRP tokeni etkinlikten gelen olumlu haber sonrası değerini 3 doların üstüne yükseltmişti.

Etiketler:
X