Home Kripto para Haber Blockchain tabanlı telefonlar endüstrisinde LG: Ben de varım
koinmedya_brave

Blockchain tabanlı telefonlar endüstrisinde LG: Ben de varım

Blockchain tabanlı telefonlar endüstrisinde LG: Ben de varım
0
fairspin_banner

Blockchain tabanlı cep telefonları endüstrisine Kore merkezli teknoloji devi LG’de girmeye hazırlanıyor. Bu sektörde rekabet kızışacağa benziyor.


LG de blockchain tabanlı telefonlar endüstrisine giriyor

Blockchain tabanlı telefonlar endüstrisinde rekabet kızışıyor. Ünlü cep telefonu markası LG de bu endüstriye girmeye hazırlanıyor. Bu endüstride Samsung ve HTC kripto cep telefonlarıyla müşterilerinin karşısına çıkmıştı. LG’nin bu endüstriye girmesi ile Samsung’un Klaytn blockchain’ine karşı güçlü bir rakip çıkacaktır.

Samsung çevresinde blockchain teknolojisinde önemli gelişmeler yaşanıyor ve Samsung bu konuda baya bir mesafe kat etti bile. Kore merkezli mesajlaşma uygulaması Kakao, Samsung’a özel blockchain tabanlı bir mesajlaşma uygulaması hazırlıyor. Samsung’un blockchain tabanlı telefonları kripto para cüzdanı, ödeme ve transfer hizmetleri gibi birçok özelliği barındırıyor.

Lütfen Bkz: Blockchain uyumlu Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan uygulama indirebilirsiniz

Chosun isimli bir yerel medyada 8 Eylül tarihli duyurulan bir habere göre LG, blockchain tabanlı uygulama geliştiren şirketlerle irtibat kurdu bile. Geleceğe yönelik LG marka blockchain tabanlı telefonları hakkında bazı taslakların hazırlandığı belirtiliyor.

Lütfen Bkz: Blockchain tabanlı cep telefonu HTC Exodus, Litecoin’i destekleyecek

Geçtiğimiz günlerde blockchain tabanlı telefonlar endüstrisine ilk giren Finney, çift ekranlı yeni kripto telefonunun Singapur’daki teknoloji fuarında tanıtımını yaptı. Diğer önemli haber ise teknoloji devi Apple’dan gelmişti. Apple’dan bir yönetici kripto para piyasalarını yakından takip ediyoruz açıklamasında bulundu. Anlaşılan gelecek dönemde blockchain tabanlı birçok yeni marka göreceğiz.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X