Anasayfa Altcoin Binance coin BNB Eylül ayı fiyat tahmini
koinmedya_brave

Binance coin BNB Eylül ayı fiyat tahmini

Binance coin BNB Eylül ayı fiyat tahmini
0

Binance coin BNB Eylül ayında nasıl bir rota takip edecek? Bu yılın Temmuz ayına kadar olumlu bir grafik çizen BNB, sonrasında değer kaybetmeye başladı.


BNB Eylül ayı fiyat tahmini

Binance Coin 1 ay önce 30 dolar değerinden işlem görüyordu. 1 hafta önce 21,50 dolar değerinden. Buna mukabil yazı yayına hazırlanırken BNB, 24 saat öncesine göre %0,62 değer kaybederek 22,50 dolardan alıcı buluyordu.

Ağustos ayı Binance borsası ve BNB tokeni açısından pek iyi geçmedi. Ocak ayından bu yana başarı ile sürdürdükleri Launchpad etkinliklerinde ilk kez Ağustos ayında beklenen performansı alamadılar. Hatta Ağustos ayı IEO projesi olan Perlin (PERL) fon toplama etkinliğindeki başarısızlık, yüksek getirili Launchpad rüyasının sona erdiğine yoranlar oldu.

Önümüzdeki süreçte, hatta yıl bitmeden Binance Coin’in Coinbase’de listeleneceği söylentileri de var. Böyle bir gelişme olursa fiyata şüphesiz olumlu etki edecektir. Ancak Coinbase listelemelerinin 2017 ve öncesinde yaptığı etkiyi artık yapamadığını da gözden kaçırmamak lazım. Binance CEO’su ChangPeng Zhao, Ağustos ayı sonlarında gerçekleştirdiği AMA (soru-cevap etkinliği) sırasında listeleme olasılığından bahsetmişti

BNB Teknik Analizi

BNB Eylül ayı fiyat tahmini

Yukarıdaki grafik BNB/USD paritesini gösteriyor. Günlük bazdaki grafik Haziran ayı sonundaki zirveyi ve bu noktadan sonra gelen düşüş seyrini net bir şekilde resmediyor. Fiyattaki düşüş, işlem hacminin daralmasıyla uyumlu bir şekilde ilerliyor.

Binance Coin mevcut gidişatını devam ettirdiğinde Eylül ayı sonuna gelmeden 20 doları test edebilir. Şu an için varlığın yükselişe geçebileceğine dair bir emare görünmüyor.

BNB Eylül ayı fiyat tahmini

Yukarıdaki grafik ise BNB’nin Bitcoin karşısındaki performansı gösteriyor. BNB, Usd karşısında olduğu kadar BTC karşısında da çaresiz görünüyor. Parite 0,002BTC seviyesine kadar gerileme eğilimde. Ancak RSI göstergesinin aşırı satış alanına girmesi kısmi de olsa geri dönüş yaşanabileceğini işaret ediyor. Bu yüzden grafiğin yukarıdaki belirtilen eğri boyunca yükselip geri düşmesi beklenebilir.

Sonuç Olarak

Binance Coin, bizzat Binance borsası tarafından piyasaya sürülen bir kripto para. Asıl işlevi ise alım satımlarda indirim yapması. 2018’nin ikinci yarısı ile 2019 ilk yarısında gayet popüler olan kripto para Bitcoin hakimiyet oranının iyice yükselmesi ile gözden düştü.

Binance coin BNB Eylül ayı fiyat tahmini olarak kısa vadede 20 dolara düşebileceğini söylebiliriz. Sonrasında ise yükselme emareleri var ancak bu emareler yalnızca  dolar bazında sınırlı. Bitcoin karşısında orta vadeli bir yükseliş beklenmiyor.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Binance Coin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

koinmedya_brave
X