Anasayfa Altcoin Stellar ve Binance Coin fiyat tahmini – XLM ve BNB Coin analizi

Stellar ve Binance Coin fiyat tahmini – XLM ve BNB Coin analizi

Stellar ve Binance Coin fiyat tahmini – XLM ve BNB Coin analizi
0
koinmedya_googlenews

Stellar ve Binance Coin grafiklerindeki hareketlilik ve fiyat tahminlerine göz atalım. İşte, XLM ve BNB Coin teknik analizi.


Stellar ve Binance Coin fiyat tahmini

Kripto paralar bugün iyi bir gün geçirmiyor. Bunun sebebi ise piyasanın genel olarak Bitcoin’in dump yapmasından sonra düşüşte olması. Hafta sonu olması sebebiyle bu zaten beklenen bir durumdu. Piyasada en çok tutulan iki kripto paranın grafikleri ve fiyat tahminlerine göz atalım.

Stellar fiyat analizi (XLM/USD)

Gün içi grafiğinde XLM/USD paritesi 0.06169 doların altına çok büyük bir düşüş kaydetti. Stellar fiyatı kritik destek seviyesini altında 0.060032 dolar yakınında destek bulabildi. Bu seviye satış baskısına karşı iyi dayanıyor. XLM fiyatı dip yaşadıktan sonra 0.060032 dolar ve 0.060763 dolar arasında orta vadeli bir konsolidasyon yaptı. Bu da piyasadaki durumun belirsiz olduğuna işaret ediyor.

Yukarı yönlü bir düzeltme ile fiyat şu anki 0.06066 dolar seviyesine gelirken, bununla da 0.61372 dolarda yeni bir direnç seviyesi belirlendi. Stellar fiyatı 0.06141 dolardan 0.06066 dolara gerilerken, yüzde 1.2 düşüş kaydetti. Buna rağmen RSI indikatörü bir az momentum kazanırken, yatırımcılara pozitif bir bakış açısı için ümit verdi. Bundan dolayı etkileyici değerler bekleniyor.

Stellar ve Binance Coin grafiklerindeki hareketlilik ve fiyat tahminlerine göz atalım. İşte, XLM ve BNB teknik analizi.

Stellar fiyat tahmini (XLM/USD)

Hareket ortalamalarına bakarsak, kısa dönem SMA uzun dönem SMA’nın üzerine çıktı. Bu da yakın zamanda olabilecek bir boğa koşusu ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. 0.61372 doların üzerine kırılma, Stellar fiyatını 0.06900 dolar ve 0.07000 dolar yakınına taşıyabilir.

Binance Coin fiyat analizi (BNB/USD)

BNB/USD paritesi dün 21.368 dolar civarındaki önemli bir destek seviyesinin altında konsolide olan yavaş bir fiyat hareketi ile 21.686 dolar seviyesinde işlem görmeye başlamıştı. Saat 16.00 civarında grafiklerde sönüp giden bir boğa mumu oluştu. Bu mum ile BNB fiyatı 23.657 dolara kadar ralli yaptı. Aşırı alım bölgesinde görülen RSI da bir boğa hareketini yansıtıyor. Bu da boğaların daha yüksek fiyatla ilgilendiğini gösteriyor.

Maalesef ayılar daha sonra yüksek değeri geri çevirdi ve ardından keskin bir düşüş yaşandı. Devamında ise BNB fiyatı şu anki 22.517 dolar değerde istikrara kavuştu. Bununla son 24 saatte yüzde 3.7’lik bir artış kaydedildi. Ardından ise yükseliş trendini yansıtan yukarı yönlü bir kanal görülüyor. Tam tersi bir durum RSI’da var ve negatif bir görünüm anlamına gelen düşüş yaşıyor.

Stellar ve Binance Coin grafiklerindeki hareketlilik ve fiyat tahminlerine göz atalım. İşte, XLM ve BNB teknik analizi.

BNB Coin fiyat tahmini (BNB/USD)

XLM grafiklerinde uzun dönem SMA kısa dönem SMA’nın üzerine çıktı ki bu da ayı işareti olarak görülüyor. Yükselen kanalın altına kırılma, 21.000 dolara doğru bir aşağı yönlü düzeltmeyi tetikleyebilir. Yine de eğer yükseliş trendi kırılmazsa, sonuçta 23.500 dolara doğru boğa hareketi başlar.

Kaynak

X