Home Kripto para Haber Vinci ile kuruş harcamadan 100.000 USD kazanabilirsiniz!
koinmedya_brave

Vinci ile kuruş harcamadan 100.000 USD kazanabilirsiniz!

Vinci ile kuruş harcamadan 100.000 USD kazanabilirsiniz!
0
fairspin_banner

Tüm dünyada uygulamalar ve dijital paralar büyük bir patlama yaşıyor. Gerçekten de gözle görülün herkesin sahit olduğu ve sürekli gelişen bir sürecin içinde ilerliyoruz. Bazen öyle anlar oluyor ki ciddi bir yatırım dahi yapmadan inanılmaz kazançlar elde edilebilen bir dönemde yaşıyoruz. İşte 2019’un bu konuda en iddialı olan en basit ve en iyi fırsatlarından biri ile karşı karşıyayız. 


Fırsatı değerlendirmek için tıklayın

Eğer günlük çekilişlerle daha ilgili biriyseniz veya her gün bilgisayar başında Bitcoin çekilişlerine yapışıp kalmaktan korkuyorsanız size Vinci Call’u denemeyi tavsiye ediyoruz. Hem de kuruş harcamadan 100.000 USD kazanabilirsiniz.

Ne yapmanız gerek?

Bu fırsatın bir parçası olmak için Instagram yada Youtube’da #Vincicall hashtag’i ekleyerek yaratıcı bir video, resim paylaşarak arkadaşlarınıza ulaşmasını sağlamanız yeterli. Katılım dünyanın her yerinden herkese açık. Bunun için biraz beceri yeterli. Şarkı söyleyebilir, dans edebilir, komedi gösterisi yapabilir yada benzer her hangi bir show yapabilirsiniz.

Bunun için tabi Vinci’nin resmi Youtube kanalına ve Instagram hesabına da abone olmalısınız

Hepsi bu! Artık sizde 100.000 USD kazanma şansına sahipsiniz.

Daha fazla bilgi için Vinci’nin Telegram grubuna katılabilirsiniz. t.me/vinci_news

Vinci harika resim ve videolarınızı 16 Eylül’den 27 Eylül 2019’a kadar bekliyor olacak.

Sonuçlar 29 Eylül 2019’da açıklanacak. Çekiliş ve ödül dağıtımının şeffaf olması adına Ödül Fonu kazananın ETH cüzdanına transfer edilecek.

Vinci nedir?

Vince bir çok alanda faaliyet gösteren uluslararası ciddi bir IT şirketidir. Şirket özellikle geliştirdiği güvenli ve çok amaçlı  mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarını dijital para opsiyonları ile bir araya getiren ürünleri ile öne çıkıyor. Şirketin hedefleri arasında dünyanın 10 en değerli kripto paralarının arasına  girmek ve blockchain tabanlı ödeme sistemlerini daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak standartları oluşturmak var. Vinci’nin genel merkezi Hong Kong’da yerleşik durumda. Şirket Hong Kong ve dünya dijital teknoloji kurumları arasında teknoloji  ve yetenek paylaşımını destekleyerek IT endüstrisinin gelişmesine destek veriyor.

Yatırım ve listemelede büyük başarı

Vinci Mart ve Nisan 2019’da özel satış ile projesi için 18 Milyon USD değerinde fon toplamayı başardı. DigiFinex borsası da Vinci’yi listeleyen ilk borsa olarak şimdiden ön sırada yerini aldı. Vinci daha ilk günden 10 katı değerlenerek dikkatleri üzerine çekti.

Ekip ve Vinci CEO’su Gary Ng aktif olarak IT topluluğunun profesyonel gelişimini desteklemeye başladı bile. Haziran 2019’da Dijital Zirve toplantısında Vitalik Buterin, Binance’dan Ted Lin ve Huobi’den Chris Lee Vinci CEO’su Gary Ng ile dijital pazar trendini ve yeni dijital yatırım portföy oluşturma yollarını sahnede tartışması ile gündeme geldi. Zirve sonrası bazı medya organlarında yeni çıkacak olan Vinci messenger uygulaması telegramın potansiyel rakiplerinden biri olarak gösterildi.

vinci Vinci ile kuruş harcamadan 100.000 USD kazanabilirsiniz!


 

koinmedya_brave
0
0
0
X