Anasayfa Altcoin XRP yorumu: Ripple grafiği alçalan üçgenin lanetini tadabilir
koinmedya_brave

XRP yorumu: Ripple grafiği alçalan üçgenin lanetini tadabilir

XRP yorumu: Ripple grafiği alçalan üçgenin lanetini tadabilir
0

1 Eylül 2019 tarihli orta vadeli XRP yorumu adlı yazımızla karşısınızdayız. XRP grafiği için tehlike çanları çalıyor, fiyat alçalan üçgen içerisinde hareket ediyor.


XRP yorumu iç açıcı değil

Ripple fiyatı bir kez daha konsolide olurken, XRP sanki fırtına önceki sessizliği andırıyor. Piyasanın en büyük üçüncü parası ayakta kalmakta zorlanıyor. Yükselen üçgeni kırıp %3.4 artış kaydeder etmez aynı oranda geri düştü.

XRP fiyatının mevcut görüntüsü topluluk arasında tartışmayı alevlendirdi. Topluluk Ripple şirketini fiyat politikasının çok kötü olduğunu, blok halinde XRP satımıyla fiyatı dump yaptırdığını ileri sürüyor. KoinMedya olarak topluluğun bu konuda sonuna kadar haklı olduğunu düşünüyoruz.

Bu rahatsızlık Ripple topluluğunda uzun zamandır var ve son zamanlarda iyice ayyuka çıktı. Çoğu altcoin, 2018 ayı piyasasındaki dip seviyesini 2x hatta 3x yaparken XRP fiyatı yerinde saydı ve yatırımcılarına inanılmaz zararlar ettirdi.

KoinMedya olarak, JP Morgan’ın JPM coin’i piyasaya sürmesinin XRP hedeflerini baltalayacağını, bu büyük piyasayı Ripple şirketine bırakmayacaklarını bankanın duyurusunun hemen akabinde yapmıştık. Gelinen nokta bizi haklı çıkartıyor: Bloomberg analisti: JP Morgan Coin Ripple (XRP)’ı haritadan silebilir

konuyla ilgili şu yazımızı da okuyabilirsiniz: JP Morgan coin Ripple için ne manaya geliyor?

Ripple piyasadaki şikayetlere aldırmadan son hızla blok halinde XRP satışlarına devam ediyor: Ripple emanet hesabındaki 1 milyar XRP’nin daha kilidi çözüldü

Tüm bu gelişmelerin ışığında en büyük XRP balinası Ripple, kendi tokeninin fiyatını dump yapıyor. Bu yoğun satışlar sonunda fiyat kritik $0.2550 seviyesine geri çekildi

XRP/USD paritesi 6 saatlik grafiği

XRP yorumu XRP yorumu: Ripple grafiği alçalan üçgenin lanetini tadabilir

XRP’nin 6 saatlik grafiğinde son hızla alçalan üçgenin sonuna yaklaşıyor. Fiyat dar bir alanda konsolide olmaya çalışıyor. XRP fiyatı alçalan üçgen içerisinde 26 gündür hareket ediyor. Eğer BTC’den güç alamazsa, XRP fiyatının daha alt seviyeleri test etmesi kaçınılmaz görünüyor.

kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X