Anasayfa Altcoin Tron 10 talihliye biner TRX dağıtıyor
koinmedya_brave

Tron 10 talihliye biner TRX dağıtıyor

Tron 10 talihliye biner TRX dağıtıyor
0

Tron 10 talihliye 1,000 adet TRX tokeni dağıtıyor. Tron Sanal Makinesi’nin yıl dönümünü Tron, 10 şanslı takipçisine biner TRX tokeni dağıtarak kutlama yapıyor.

30 Ağustos yani bugün, Tron Sanal Makinesi’nin yıl dönümüne ithafen Tron 10 şanslı takipçisine 1,000 adet TRX dağıtacağını duyurdu.

Tron Sanal Makinesi, Tron’un Ethereum’dan ayrılayarak kendi blockchain’ine geçtikten sonra gerçekleşen en büyük gelişmelerden biri olarak kabul görüyor. Sanal Makinesinin duyurusu TRX takipçileri ve kripto topluluğu tarafından takdir ile karşılandı.

Bugün 1. yıl dönümünde Tron Vakfı, bu özel günü küçük bir kampanya ile kutlamak istediler. Bu kampanyaya katılmak için topluluk üyeleri bir kaç adımı tamamlaması gerekiyor. Bu şartları yerine getirenler arasından Tron, 10 talihliye toplam 10 bin TRX verecek.

Şartlar:

  1. Justinsuntron ve Tronfoundation’ı takip et
  2. RT ve 2 arkadaşı ekle
  3. TRON hakkında olumlu yorum yap

Şartları yerine getirenler arasında gelişigüzel seçilecek 10 şanslı kişinin her biri biner TRX tokeni alacak.

Öte yandan, son zamanlarda Tron merkezsiz uygulamalar (dApps) ve TPS konusunda öne çıkan platform oldu. Ayrıca diğer platformlar ile bağlantıya geçerek, blockchain’i üzerinde kendi tokenlerini çıkarabileceklerini belirtildi.

Bu bağlamda en büyük katılımcı Tether Ldt oldu. Tether şirketi geçtiğimiz günlerde TRX tabanlı USDT stabilcoin’ini piyasaya sürdü.

bkz:Tether, TRON blok zincirine taşınıyor

Diğer taraftan, bir diğer Tron iştiraki olan BitTorent platformu, Blive’in yakında başlayacağını duyuruldu. Blive, dünya genelince içerik üreticilerine BTT le bahşiş alma imkanı tanıyor.

kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X