Anasayfa İnceleme En iyi IOS kripto borsa uygulamaları

En iyi IOS kripto borsa uygulamaları

En iyi IOS kripto borsa uygulamaları
0
koinmedya_googlenews

IOS kripto borsa uygulamaları revaçta. Kripto paralara olan ilgi arttıkça mobil uygulama kullanımı da yükseliyor. Peki IOS paltformunda çalışan en iyi borsa uygulamaları hangisi?


En iyi IOS kripto borsa uygulamaları

Kripto para sektörüne yatırım yaptıysanız varlıklarınızı sürekli kontrol etmek istersiniz. Bunun en kolay ve pratik yolu ise mobil uygulamalar.

Bitcoin’in 2019 yılı Nisan ayı ile başlayan yükseliş süreci kripto paralara duyulan ilgiyi yeniden zirveye taşıdı. Bu yüzden borsalar dha geniş çapta hizmet verme ihtiyacı duydular. Böylece IOS ve Android platformlarındaki kripto para borsalarının sayısı büyük oranda çoğaldı.

Kripto borsa uygulamaları sayesinde günün her saatinde hesabınızdaki sermayeyi hem BTC hem USD cinsinden takip etme imkanına kavuşmuş olursunuz. Bu uygulamaların en iyi yanlarından biri de transfer işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor olmaları. Yani her işleminiz için bilgisayar karşısına geçmenize ihtiyaç kalmaz.

Bu yazımızda hali hazırda hizmet vermekte olan kripto borsa uygulamaları hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Binance uygulaması fiat pariteye izin vermiyor. Yani hesabınızdaki USD veya TL ile kripto alamazsınız. Binance uygulaması sayesinde farklı kripto paralar arasında alım satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

IOS Binance uygulaması yeni yayınlandı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ancak alım satım emirlerinizden önce teknik analiz yapmak isterseniz muhtemelen bir bilgisayar sizin için daha yararlı olacaktır.

StormGain borsası adını New Castle United ile imzaladığı sponsorluk anlaşması ile duyurdu. Hedefini “kolayca erişilebilirlik” olarak tanımlayan borsanın kullanımı için kayıtlı bir mail adresi yeterli.

StormGain IOS uygulamasını rakiplerinden ayıran fark ise borsa üzerinde tanımlı tüm paritelere 100x’e kadar kaldıraçlı işlem açma imkanı tanıması.

Elbette Bithumb, Huobi, Bitfinex, Gate.io ve Kucoin gibi diğer büyük kripto borsalarının da mobil uygulamaları mevcut.

Türk borsaları arasında ise BitTurk.com’un başarılı bir IOS kripto borsa uygulamasına sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca BtcTurk ve Paribu’nun sorunsuz çalışan IOS uygulamalarından da söz edilebilir.

Kripto borsaları hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler:
X