Anasayfa Altcoin 150 milyon dolarlık Ripple XRP balina hareketi heyecan uyandırdı!

150 milyon dolarlık Ripple XRP balina hareketi heyecan uyandırdı!

150 milyon dolarlık Ripple XRP balina hareketi heyecan uyandırdı!
0
koinmedya_googlenews

Ripple XRP balina hareketi, kripto boğalarının heyecanının söndüğü bir ortamda heyecan yarattı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen balinalar bakalım ne yaptılar?


Ripple XRP balina hareketi mi?

XRP bir yıla yakaın bir süredir kendisine güvenenlere hayal kırıklığı yaşatıyor. Listede 3, sırada olmasına rağmen fiyat olarak istediği bir seviyeyi yakalayamadı. Tabii bunun Ripple tarafından kasten yapıldığı söylentileri de var.

Bknz: Ripple kullanımı artıyor ama fiyat düşüyor – Neler oluyor?

koinmedya_bybit

Bknz: Rapor: Ripple 2018’de yarım milyar dolar XRP satarak fiyatı baskıladı

Ripple için bu söylentiler devam ededursun, uzun süredir haber alamadığımız XRP balinaları yeniden hareketlenmeye başladı. Bu hareketlenme bünyesinde yüklüce bir miktar XRP transferi barındırıyor.

Yazımızı hazırladığımız sırada 484,7 milyon XRP, yaklaşık değeri 131 milyon dolar, bilinmeyen bir cüzdandan başka bilinmeyen bir cüzdana transfer oldu.

XRP transfer işlemi 24 Ağustos Avrupa saatiyle sabah 05:39 da gerçekleşti. İlginç olan da şu, işlem ücreti 0,01 XRP. Ardından iki işlem daha gerçekleşti, 49,8 milyon XRP  ve 50,1 milyon XRP transfer edildi. Değerleri ise sırasıyla 13,915 milyon dolar ve 13,967 milyon dolar. Ripple XRP balina hareketi bakalım piyasada nasıl sonuçlanacak?

Patlamaya hazır bomba mı?

Fiyat hareketlerine bakınca XRP de diğer altcoinler gibi zayıf kaldı. Altcoinlerin çoğu kırmızı hatta kalakaldı. Uzun süre ortalarda görünmeyen, hacimli bir altcoin olarak XRP’nin bu hareketi yakında bir şeylerin patlak vereceğinin bir işareti olabilir mi?

Ayrıca yaklaşmakta olan bir altcoin sezonu söylentileri de cabası. Bir kaç ay içinde piyasada olabilecekler sizi şaşırtmasın. Ripple XRP balina hareketi hiç ummadığımız şekilde piyasada yansımasını bulabilir.

Bknz: XRP satışını durdurun! Kripto severlerin dilekçesi gündemde!

Bknz: Global para olarak Ripple, Bitcoin’in yerini alabilir!

XRP ‘nin son durumu

An itibariyle XRP listede 3. sırada, toplam piyasa değeri 11,6 milyon dolar. Şu anda işlem gördüğü fiyat 0,27 dolar. Günlük işlem hacmi ise 983,5 milyon dolarda. Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içinde 0,62 değer kaybetti.

Ama bu balina hareketinini XRP’nin bu son dumunu değiştirmeyeceğini kim garanti edebilir?

Bknz: Yatırımcıların %83’üne göre Ripple 2025 yılında 2-5 trilyon dolara çıkacak – Ya sizce?

Kaynak

 

Etiketler:
X