Anasayfa Kripto para Haber Bitcoin Cash Bitcoin karşısında güçlenmeye başladı – Yükseliş gelebilir mi?
koinmedya_brave

Bitcoin Cash Bitcoin karşısında güçlenmeye başladı – Yükseliş gelebilir mi?

Bitcoin Cash Bitcoin karşısında güçlenmeye başladı – Yükseliş gelebilir mi?
0

Bitcoin Cash Bitcoin karşısında güçleniyor, peki neden? Bu performans ciddi bir yükseliş getirebilir mi? Bitcoin Cash dolar karşısında mı yoksa Bitcoin karşısında mı daha karlı?


Bitcoin Cash Bitcoin karşısında yükseliyor

Neredeyse tüm büyük capitalizasyona sahip altcoinler gibi BCH de, Bitcoin eşleşmesinde yeni bir dip bekleyip duruyordu. Altcoinlerin neredeyse hepsi kötü bir sezon geçiriyorlar. Geçtiğimiz haftalarda hatırlarsanız Bitcoin yükseldikçe onlar düştüler.

Bitcoin Cash performansı ilginç bir seyir izledi bu ay, en yüksek 353 doları gören BCH, en düşük 282 doları gördü ve iki fiyat arası çok uzun değil.

Genel olarak BCH durumuna bakmak için günlük grafiğe bir bakalım. Çok sağlıklı bir görünüm veren grafikte, RSI yukarı doğru çoklu kırılmalar, mumların üzerinde, ortaya çıkıyor. MACD, an itibariyle paralel devam eden, merkeze doğru bir trend çizgisi veriyor, histogram olumlu tarafta neredeyse yatay durumda.

Bitcoin Cash Bitcoin

Üslü hareketli ortalamalar (EMA) yavaş yavaş yeniden alınıyor ve 55 günlük EMA bu piyasanın en üst kısmını oluşturuyor. Bu devam ederse, yaklaşık ₿0.034 seviyesinde bulunan, ilk direnç seviyesinde bir kırılmayı düşünebiliriz. Ancak BCH / USD eşleşmesindeki 2 günlük grafik daha ümitlendirici.

BCH’nin, yükseliş eğilimi olmasına rağmen, 285 dolar desteğinin üstünde kalmak için mücadele ettiğini çok net görebiliyoruz. RSI, burada Temmuz ayının başlarında, aralığın en üst kısmından atıldı ve Ağustos ayının başlarında tekrar yukarı doğru bir kırılma eğilimi görüldü.

Bknz: Bitcoin Cash yaralı aslan gibi – Yine de yüzde 150 yükselebilir

Bitcoin Cash Bitcoin

Buradaki histogram, aşağı doğru giden bir dönemin ardından, sanki her an olumsuz bir pozisyona düşecek gibi görünüyor.
BCH fiyatının her zaman BTC fiyatıyla bir bağlantısı vardır. BCH/BTC, fiyatında bir dip noktamız varsa o zaman BCH/USD fiyatı da muhtemelen en kötü noktadadır. Tabii bu durum Bitcoin’in her konsolidasyon sonunda ne yaptığına bağlı olarak değişebilir.
Kısa dönem fiyatı olarak bakarsak, büyük bir fırsat göremeyiz; Ağustos başındaki önce inip tekrar sıçrama olayından sonraki volatilite çok düşük. 4 saatlik gösterge çoğunlukla ilgisiz ama eğer BCH yukarı doğru trendini devam ettirirse 0,0329Bitcoine kadar gidebiliriz.

Bitcoin Cash Bitcoin

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X