Anasayfa Altcoin Binance TOMO coini listeleme kararı aldı
koinmedya_brave

Binance TOMO coini listeleme kararı aldı

Binance TOMO coini listeleme kararı aldı
0

Binance TOMO coin listeleme kararını yaptığı yazılı bir açıklama ile duyurdu. Duyurunun içeriğini yazımızda sizler için ele aldık.


Binance TOMO coin kararı

Coinler Binance borsasında nasıl listeleniyor? Binance bu konuda BEP2 diye bir uygulama yapıyor. Binance BEP2 coin listeleme uygulamasını iki ay önce Haziran ayında başlattı. Uygulamanın amacı yüksek kalitede blockchain projelerine destek olmak. Her ayın 20’sinde başlayıp, bir sonraki ayın 20 sinde biten ve sonuçları ayın 25’ine kadar açıklanan bir başvuru süreci var. Projeler başvurularını yaptıktan sonra belli kriterler doğrultusunda değerlendirmeye alınıyorlar ve kazananlar  ayın 20’si ile 25’i arasında duyuruluyor.

Binance kriterleri şöyle açıkladı ilk duyuruyu yaptığı zaman: En az 50,000 dolarlık işlem hacmi olmalı, sosyal medyada Telegram, Twitter ve diğer mecralarda toplam en az 10 bin takipçisi olmalı. Binance değerlendirmeye alırken işlem hacmini gün gün takip ediyor, emir defterlerini inceliyor. Wash trading- sahte hacim saptanırsa başvurucu diskalifiye ediliyor.

Bu kampanya üçer aylık dönemlerle uygulanıyor. ilk kampanyanın bu ikinci ayında Binance saatler önce listeleme kararı aldığı coinleri duyurdu.

11 aday gerekli koşulları taşıyordu. Bu adaylar: BZNT-464, COS-2E4, DOS-120, LTO-BDF, MEETONE-031, PVT-554, RAVEN-F66, SPNDB-916, TOMOB-4BC, TOP-491, VRAB-B56.

11 aday arasından TomoChain listelenmeye layık bulundu. Listeleme hakkı kazanamayanlar ise tekrar başvuruda bulunabilecekler.

Binance TOMO listelemesinde şu paritelere yer verecek: TOMO/BNB, TOMO/BTC, TOMO/USDT ve TOMO/USDC. İşlemler 24 Ağustos 2019 öğlen 1:00 ‘da başlayacak. Kullanıcılar şimdiden TOMO biriktirmeye başlayabilirler.

Binance TOMO listelemesi için ücret almadı. Binance TOMO mainnet versiyonunu listeliyor. Kullanıcılar sadece TOMO tokenlerin mainnet versiyonunu çekebilecekler. Kullanıcılar ayrıca Binance hesaplarına BEP2 TOMO tokenlerini, BNB  para yatırma hesaplarına yatırabilecekler.

Bknz: Binance IOS uygulaması yeniden App store’da!

TOMO nedir?

Binance TOMO

TOMO 9 Mart 2018 yılında hayata geçirilmiş bir proje. Ethereum  blockchaini ile ölçeklenebilirlik problemlerine yenilikçi bir çözüm getirme fikri üzerine kurulmuş. TomoChain, sıfır ücret ve 2 saniyede işlem desteği veren, 150 masternode sistemine dayanıyor. Güvenlik, stabilite, ve zincir kesinliği garanti altında. Bu garantiyi ise çifte validasyon,akıllı sözleşmeler yoluyla stake ve gerçek rastgele dağıtım süreciyle gerçekleştiriyor.

TomoChain, EVM-uyumlu akıllı sözleşmeler, protokoller, ve atomik cross-zincir token transferlerini destekliyor. Sharding, çocuk zincir, özel zincir jenerasyonu gibi yeni ölçeklendirme teknikleri devamlı araştırılıyor. Bu teknikler daha sonra TomoChain masternode mimarisi ile birleştiriliyor. Bu uygulama küçük ve büyük işletmelerin merkeziyetsiz applar, token arzı ve token entegrasyonu için ideal bir kamu blockchaini.

Bknz: Altcoin kışına Binance borsası mı neden oluyor?

Risk uyarısı : Kripto para yatırımlarının her zaman risk  taşıdığını unutmayalım. Lütfen yatırımlarınızı büyük bir özen ve dikkatle yapın. Kaybetmeyi göze aldığınız miktarla başlayın. Sizin yatırımlarınızdan sadece siz sorumlusunuz. Piyasayı ve projeleri çok iyi tanıyıp anladıktan sonra başlamanızı tavsiye ederiz. Tabii bu konuda ilk bilgi sahibi olacağınız yer Koinmedya’dır. Bol kazançlı yatırımlar sizinle olsun.

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X