Anasayfa Kripto para Haber Kripto borsası GCOX, LaLiga’nın ilk kripto sponsoru oldu
koinmedya_brave

Kripto borsası GCOX, LaLiga’nın ilk kripto sponsoru oldu

Kripto borsası GCOX, LaLiga’nın ilk kripto sponsoru oldu
0

LaLiga’nın ilk kripto sponsoru GCOX oldu. Avrupa’nın en görkemli futbol ligi LaLiga kripto para dünyasına, sponsor olarak seçtiği GCOX ile adım atıyor. Peki taraftarları ne gibi sürprizler bekliyor?


LaLiga’nın ilk kripto sponsoru GCOX

İspanyol LaLiga, küresel kripto para borsası GCOX’i blockchain ve kripto para sektöründeki ilk sponsoru olarak ilan etti. Ünlü tokenleri üzerine uzmanlaşan Singapur merkezli kuruluşla, Asya ve Orta Doğu’yu kapsayan bir sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

GCOX, “Paranın Satın Alamayacağı Deneyimler” mottosuyla sadece futbol fanları ve Dünya çapındaki kripto topluluğu için özel hizmetler ve ürünler hazırlayacak.

GCOX Başkanı Jeffrey Lin düşüncelerini şöyle ifade ediyor:

“Bu ortaklık, belirli müşteri gruplarına fırsatlar sunmamız yanı sıra, LaLiga deneyimi yaşamak isteyen yeni müşteriler ve futbol taraftarlarını da cezbetmemizi sağlayacak.”

GCOX LaLiga birlikteliğini aşağıdaki twitle duyurdu.

Anlaşmanın önemli bir parçası olarak, LaLiga tokenleri GCOX platformunda diğer ünlü ve marka tokenleriyle birlikte yer alacak. LaLiga token sahipleri Ispanya’da antrenmanlara katılabilecek ve dahası LaLiga maçlarına VIP girişi yapabilecek.

LaLiga’nın Güneydoğu Asya, Güney Kore, Japonya ve Avustralya müdürü Ivan Codina ise şöyle konuştu:

“Bu ortaklık Asya stratejimizin önemli bir adımını temsil ediyor. Sadece LaLiga markasının bu pazarda büyümesine izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda futbolun gelişimini destekleyen ve taraftarların rekabet tutkusunu hemen yakınlarında hissedebilecekleri uzun vadeli bir plan ortaya koymak istiyoruz.”

Ayrıca, bu ittifak aracılığıyla kripto sponsoru GCOX, yeni iş girişimlerinden faydalanmayı umuyor. Futbol merkezleri, dijital uygulamalar, yerel kulüpleri içeren sezon öncesi etkinlikler, lig yüzleriyle bağlantılar ve doğrudan LaLiga maçlarını izleme şansı şirkete önemli fırsatlar sunacak.

CGOX Etkisi

GCOX, Dünya’nın ilk lisanslı ünlüler token borsası platformu. Ünlüler CGOX ile popülerliklerinden faydalanıyorlar ve hayranlarıyla iletişim kurabiliyorlar. Eşzamanlı olarak halkta beğendikleri ünlülere özel bir erişim sağlayabiliyor.

Kısaca, GCOX üyelere Celebrity Token ve ACCLAIM Token (ACM) tarafından sunulan devasa olanakları görmek için yeni yaklaşımlar sunuyor. Ayrıca, hayranlar ürün veya özel içerik satın almak için Ünlü tokenleri kullanacak ve tercih ettikleri yıldızlarla bireysel iletişim kurabilecekler. Ünlüler ise tokenlerini Bitcoin veya Ether ile takas etme seçeneğine sahip olacak. Kripto sponsoru olarak İtalya’ya giriş yapan bu tür platformları yakında tüm ülkelerde görebiliriz.

Kripto borsaları hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X