pawnhub_koinmedya
Anasayfa Kripto para Haber Binance US, altcoin piyasasına dinamizm getirebilir

Binance US, altcoin piyasasına dinamizm getirebilir

Binance US, altcoin piyasasına dinamizm getirebilir
0
koinmedya_googlenews

Binance US, altcoin piyasına canlılık getirebilir. Binance US’un lansmanı, özellikle bu borsada listelenen altcoinler için bir dönüm noktası olabilir.


Binance US, altcoin marketini canlandırabilir

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun vermiş olduğu mülakatta, Kasım ayına kadar Binance US’u başlatmayı planladıklarını belirtti.

koinmedya_brave

Binance US, kripto piyasası için oldukça önemli. Amerikalılar önümüzdeki günlerde Binance borsasına  ulaşımı kısıtlanacak. New York sakinlileri uzun zamandır Binance borsasına ulaşımı kısıtlıydı. Binance US ile birlikte bu sorunlar toptan çözülmüş olacak.

Özellikle New Yorklular için ilk defa bu kadar çeşitli altcoinlere yatırım yapma imkanı olacak. Bu da sektörde bazı altcoinlerde yaşanan likidite sorununa çözüm getirebilir.

Binance US, FinCen tarafından onaylanmış BAM Trading Services firması ile işbirliği içerisinde işlemlerini yürütecek. Böyle bir adımın altcoin piyasasına etkisi olacağını düşünüyoruz.

Yukaıda bahsettiğimiz üzere, yakında ABD kökenli Binance kullanıcıları Binance borsasına ulaşımları kısıtlanacak, bu yüzden çoğu ABDli yatırımcı altcoinlerden çıkarak fonlarını ya Tether’a yada Bitcoin’e aktardı. Bu yüzden altcoin fiyatları resmen dump yedi.

14 Haziran tarihli Bitcoin piyasa hacmini gösteren grafiğe bakarsanız, söz konusu karardan sonra ABDli yatırımcıların Bitcoin gemisine atladığını görebilirsiniz. Ayrıca altcoin fiyatlarının o tarihten beri sürekli düştüğünü de görebilirsiniz.

Binance US altcoin Binance US, altcoin piyasasına dinamizm getirebilir

Binance U.S açılmasıyla birlikte. onlarca altcoine ev sahipliği yapması bekleniyor. Bunların arasında şimdiye dek ismi geçen altcoinler şöyle:

  1. Cardano
  2. Basic Attention Token
  3. Binance Coin
  4. EOS
  5. Ethereum Classic
  6. Chainlink
  7. Decentraland (MANA)
  8. Stellar Lumens
  9. NEO
  10. XRP

Listelenmesi olası kripto paraların tam listesine bakmak için bkz: Binance US, Ripple, Cardano ve 28 kripto parayı listelemeye hazırlanıyor

kaynak

X