Anasayfa Kripto para Haber Ripple aşırı satışta – XRP alım fırsatı mı?
koinmedya_brave

Ripple aşırı satışta – XRP alım fırsatı mı?

Ripple aşırı satışta – XRP alım fırsatı mı?
0

Ripple aşırı satışta. Forbes kripo uzmanı Naeem Aslam XRP aşırı satışta vurgusunu yaparak stoklama yapmak için en iyi fiyatın oluştuğunu belirtti.

Ripple aşırı satışta

Bugün 16 Ağustos’ta erken saatlerde Forbes kripo uzmanı Naeem Aslam attığı tweetde XRP’nin aşırı satışta olduğunu ve şu anki fiyatların alım için gayet iyi olduğunu belirtti.

XRP fiyatı aşağı gidiyor ama çok fazla değil

Yazımız yayınlandığı sırada CoinMarketCap.com verilerine göre  XRP 0,26$ civarında işlem görüyor. Bu da yüzde 1’den daha aşağı bir düşüşü ifade ediyor.

Aslam’a XRP fiyatları 21-17 cent gibi daha da düşer mi diye sorulduğunda, bunu kesinlikle beklemediğini ve SEC beklenmedik bir hareket yapmadıkça 17 cent seviyelerinin pek olası görünmediğini belirtti.

Kripto uzmanı IRS endeksinde XRP’nin durumuna bakarak XRP aşırı satışta gerçeğini açıkladı.

XRP alım fırsatı

XRP alım fırsatı gösterirken Ripple kanadında ilgiç gelişmeler de oluyor. U.Today’in daha önce söylediğine göre Beaxy borsasında XRP oranı % 60 civarında. Şüpheli XRP/BTC işlem hacminden dolayı tün XRP alım-satımları askıya alındı. Sonra borsa teknik destek ekibi bazı kirli oyuncuların kısmi ödeme zafiyetinden faydalanmaya çalıştıklarını tespit etti. Zanlılar belirlendi ve haklarında işlem yapıldı.

Ayrıca kripto topluluğu XRP hacminin artacağını bekliyor. Bu da Ripple alım fırsatını destekleyen unsurlardan biri. Çin devletinin de desteklediği bir kripto olan XRP hacim ve fiyat olarak atağa geçebilir.

XRP ve Çin coini

U.Today’in yazısına göre Çin Merkez Bankası (POBC) merkezi ve kısmi blockchain bazlı kripto paranın çıkmak üzere olduğunu duyurdu. XRP alım fırsatını dört gözle bekleyen Ripple severler bu habere çok sevindi. Çünkü Çin coini çıkar çıkmaz Ripple’in bir köprü vazifesi görerek bu coini dünyaya yaymasını bekliyorlar.

İki yıl önce Çin kripto yasağı getirdi. Önce ICO’lara engel kondu,sonra bazı kripto borsalarına yeni yasal düzenlemeler getirdi ve diğer borsaları da kapattı. Çin hükümetinin son hedefi ise kripto madencileri oldu.

Yani Çin’in kripto geçmişi oldukça karanlık. Bu yüzden XRP, Çin coini ile diğer yatırımlar arası iyi bir köprü olabilir. Gördüğünüz gibi Ripple’da umutlar asla tükenmiyor.

Diğer Ripple haberleri için tıklayınız

Kaynak

 

koinmedya_brave
Etiketler:
X