Home Altcoin NEO Coin fiyat artışı sinyalleri veriyor
koinmedya_brave

NEO Coin fiyat artışı sinyalleri veriyor

NEO Coin fiyat artışı sinyalleri veriyor
0
fairspin_koinmedya

NEO Coin fiyat görünümü nasıl? Haziran ayında, Bitcoin öncülüğünde başlatılan rallide elde ettiği kazanımların tamamını kaybeden NEO tokeni, fiyat artışı sinyalleri veriyor.


İşte NEO Coin fiyat görünümü!

Gizlilik odaklı kripto para birimlerinden biri olan NEO, kısa bir süre önce Monarch Wallet ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık sayesinde, Monarch cüzdan kullanıcıları, artık cüzdan üzerinden kripto para birimi NEO’ya erişebilir ve NEO ile daha iyi kar ve mahremiyet deneyimleyebilir.

NEO dün, bu önemli gelişmeyi yani, artık Monarch Wallet üzerinden NEO alım satım işlemlerinin yapılabileceğini, Twitter üzerinden duyurdu. Bu gelişmenin ardından, NEO Coin fiyat artışı az da olsa görülmeye başlandı.

NEO, Haziran ayındaki ralli sırasında oldukça etkileyici bir performans sergileyerek, değerini ikiye katladı. Ancak, ralliden sonra diğer kripto paralarla birlikte düşüş eğilimine kapıldı.

Haziran ayının başlarında 11 dolar civarında seyereden NEO, 20,83 dolarla 2019’un en yüksek fiyat seviyesine ulaştı. Ancak kısa süre içerisinde elde ettiği kazanımların hepsini kaybetti, hatta bir ara 10 doların altını bile gördü. Ağustos ayı boyunca 11 dolar civarında konsolide olan NEO token, Eylül ayında büyük kayıplar verdi.

  Güncel NEO istatistikleri

NEO token fiyat artışı şu sıralar % 3 civarında ve yazımız yayına hazırlanırken NEO, 7,23$’dan işlem görüyor. Diğer önemli güncel istatistikler ise aşağıdaki gibidir:

Token fiyatı: 7,23 USD

Toplam arz miktarı: 100.000.000 NEO

Dolaşımdaki arz miktarı: 70.538.881 NEO

24 saatlik işlem hacmi: 250.549.548 USD

Piyasa değeri: 510,216,493 USD

7 günlük en yüksek fiyat: 9,66 US

7 günlük en düşük fiyat: 6,83 USD

 NEO Coin fiyat tahmini tahmini nasıl?

NEO, şu an itibarıyla yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu nedenle, yeni yatırımcıların NEO’ya yatırım yapması için ideal bir zaman olabilir. Bununla birlikte, mevcut trend biraz karmaşık olabilir, ancak direnç ve destek seviyeleri, kullanıcıların, kayıpları önlemelerine yardımcı olacaktır.

Direnç (Resistance) seviyeleri:

R3: 9,60 dolar

R2: 7,50 dola

R1: 7,00

Destek (Support) seviyeleri:

S1: 6,50 dolar

S2: 6,00 dolar

S3: 5,00 dolar

NEO Coin, fiyat artışı sinyalleri veriyor ve yapılan tahminler doğrultusunda NEO’nun, 2019’un sonuna kadar, 15 $’a yükselmesi bekleniyor. Aslında 15 dolar, NEO için oldukça ölçülü bir tahmin.

Çünkü tokenin fiyatı, Haziran ayında zaten bu seviyenin çok daha üstünü gördü. 20 doların üstüne çıkan NEO’nun yeniden bu seviyeleri test etmesi bekleniyor.

NEO hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X