Home Altcoin “Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi ilk önceliğimiz”: Justin Sun
koinmedya_brave

“Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi ilk önceliğimiz”: Justin Sun

“Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi ilk önceliğimiz”: Justin Sun
0
fairspin_koinmedya

Tron yatırımcıları Tron’un CEO’su Justin Sun’ı Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi konusunda tekrardan uyarıyor. Justin Sun mesajı aldım dedi.


Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi ilk önceliğimiz

Bugün TronSpark isimli twitter kullanıcısı altcoin’leri ve Tron’un ilgilendiren çok önemli bir tweet attı. Bu tweet’te Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi gerektiğini belirtiyordu. Bu tweet’e Tron’un CEO’su Justin Sun, kayıtsız kalamadı ve kendisini cevap vermek zorunda hissetti. Tweet’i aşağıda görüyoruz.

TronSpark’ın tavsiyesi Tron için hayati derecede önemli. Siz değerli okuyucularımıza bugün yayınladığımız Altcoin kışına Binance borsası mı neden oluyor? başlıklı haberi okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Belki de çok kısa süre içerisinde birçok altcoin, shitcoin haline gelecek.

Kripto para regülasyonları kapıda ve birçok kripto para borsası ve altcoin regülasyonlara hazırlıklı değil. Regülasyonlara hazırlıklı olan borsaların başında Coinbase geliyor. Coinbase’de 16 kripto parayı listeliyor. Bunlar: Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Stellar Lumens, Tezos, Chainlink, Ethereum Classic, USD Coin, Zcash, Basic Attention, 0x, Augur ve Dai. Tron Coinbase’de listelenmiyor.

Binance ise gelen regülasyon tehdidini önceden sezdiği için ABD regülasyonlarına Binance.US çözümünü buldu. Binance, ABD piyasalarına Binance.US ile yeni bir kripto para borsası ile girmeyi planlıyor. Binance.US’de ise kısıtlı sayıda kripto para listelenecek. Binance.US tarafından listelenme konusunda değerlendirilen kripto paralar ise şunlar:

ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, ETH, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NEO, PAX, REP, RVN, TUSD, USDC, USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, ZIL, ZRX.

Yukarıdaki listede Tron ve BitTorrent yok. Bu nedenle Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi önemli. Belki de regülasyonlar sonrasında ABD’li yatırımcılar birçok kripto parayı satın alamayacak.

Haziran ayında da bu konuda Tron yatırımcıları tarafından bir talep gelmişti. Bu konuyu Tron yatırımcıları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor: Bu neden önemli? başlıklı yazımızda siz değerli okuyucularımıza duyurmuştuk.

Justin Sun, TronSpark’ın tweet’ini evet bu birinci önceliğimiz diye retweet etti.

Keşke Justin Sun, Warren Buffett’le yemek için 4.5 milyon dolar harcayacağına iyi bir avukatlık ofisi ile anlaşsa ve regülasyonlar konusunda Tron ve BitTorrent adına danışmanlık hizmeti alsa.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X