Home Kripto para Haber Kripto paralar yatırım araçlarını değiştirecek

Kripto paralar yatırım araçlarını değiştirecek

Kripto paralar yatırım araçlarını değiştirecek
0
koinmedya_brave

Coinbase’in eski CTO’su Balaji Srinivasan gelecekle ilgili bazı öngörülerde bulundu: “kripto paralar yatırım araçlarını ve yatırım anlayışlarını değiştirecek.”


Kripto para yatırım anlayışlarını belirliyor

Srinivasan sektörün bugünü ve geleceği konusunda çok umutlu konuşuyor. Ona göre kripto para sektörü, finansman yaratma ve sermayenin sorunsuz bir şekilde gelişmesine izin verme yollarını geliştirmeye devam ediyor. Nitekim, Blockchain ve kripto paralar bazı büyük şirketler tarafından benimseniyor. Ayrıca sıradan insanların tasarruf ve yatırım anlayışlarını temelden dönüştürmeye devam ediyor.

Teleport, Counsyl, Earn ve Coin Center gibi şirketlerde uzun bir deneyime sahip olan Srinivasan, geleceğin dünyasında yatırım araçlarının liderliğini kripto paranın ele geçireceğinden emin durumda.

Yatırım alışkanlıklarını etkiliyor

Attığı bir tweet’te, internetin gelişiminin her bir kişiyi bugün nasıl bir editöre dönüştürmüşse, kripto para sektörünün gelişiminin de her bir bireyi bir yatırımcıya dönüştürebileceğinin altını çiziyor. Bu dijital para birimlerinin inovasyona açık ve heyecan verici bir yatırım yöntemi sunduğunu düşünen Srinivasan, sektörün, bugün itibarıyla, sermaye yaratmak ve fon oluşturmak için sahip olması gereken her şeye sahip olduğunu belirtiyor.

Birçok engelle karşılaşmasına rağmen sektörün ilerlediği yolun doğru olduğunu düşünüyor. Kripto paranın toplum ve sokaktaki vatandaş üzerinde derin bir etkisi olduğunu söylüyor.

Srinivasan, herhangi bir nedenle fon oluşturmaya yönelik bir platform konusunda Blockchain’i kullanan Pioneer App örneğini veriyor. Buna benzer sermaye ağlarının çevrimiçi kitlesel fonlamanın gelişmiş bir yolu olduğunu vurguluyor. Bir podcast sunucusu olan Peter McCormack da “kripto paralar yatırım ve fon oluşturma yöntemi olarak parlak bir geleceğe sahip” ifadelerinde bulunuyor.

Zamana İhtiyaç Var

Öte yandan, kripto paraların geleceğin yatırım dünyasında Girişim Sermayesine esaslı bir rakip olarak ortaya çıkabilmesi için vaktin henüz erken olduğunu ekliyor. Ona göre bu konuda uzun bir zamana ihtiyaç var.

Kesin bir sonuca varmak zor olsa da, Srinivasan’ın bu görüşlerini kripto para sektörü için bir umut ışığı olarak okumak hatalı olmayacaktır.

Kaynak

0
0
0