Home Kripto para Haber Blockchain Haber Blockchain uyumlu Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan uygulama indirebilirsiniz

Blockchain uyumlu Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan uygulama indirebilirsiniz

Blockchain uyumlu Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan uygulama indirebilirsiniz
0
koinmedya_brave

Google Play Apps ve Apps Store’a alternatif Blockchain Keystore geliyor. Blockchain uyumlu Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan yeni uygulamalar yükleyebilirsiniz.


Samsung’larınıza Blockchain Keystore’dan uygulama

Samsung bir düzine yeni uygulamayı Blockchain Keystore’a yükledi. Blockchain uyumlu cep telefonlarınıza Blockchain Keystore’dan ilgi duyduğunuz uygulamaları indirebilirsiniz.

Samsung, Blockchain Keystore’u -online dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) mağazasını- Mart 2019 tarihinde Samsung kullanıcılarının hizmetine sundu.  Blockchain Keystore, ilk başlardan 4 uygulama ile hizmete girmişti. Şimdi uygulama sayısını 17’ye çıkardı.

Lütfen Bkz: Samsung, Ethereum blockchain geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü

Blockchain Keystore, Google Play Apps yada App Store’a kıyasla henüz daha emekleme aşamasında. Ancak gelecek vaat eden blockchain teknolojisinin ilerleyen yıllarda Google Apps ve App Store ürünlerine güçlü bir rakip olacağı beklenmektedir.

Blockchain Keystore’da kripto para cüzdan uygulamaları, oyun ve sosyal medya uygulamaları ve fatura ödeme uygulaması var. Anpan sosyal medya uygulaması ile The Hunter oyun uygulaması kullanıcılar tarafından ilgi çekmektedir.

Samsung, blockchain tabanlı cep telefonu üreten firmaların başında geliyor ama tek değil. HTC marka cep telefonu şirketi de blockchain sektörüne iki cep telefonu ile girdi.

Lütfen Bkz: HTC’den blockchain tabanlı ikinci telefon yolda

Temmuz ayında LG marka cep telefonu, ThinQ Wallet isimli kripto para cüzdanı uygulamasını piyasaya tanıttı. Böylece Samsung ve HTC’nin ardından LG de blockchain endüstrisine adım atmış oldu.

Lütfen Bkz: Wikipedia’nın kurucusu blockchain’e dayalı yeni bir Wiki yaratıyor

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

0
0
0