Home Bitcoin Uzmanların 2019 ve ötesi Ethereum fiyatı tahminleri
koinmedya_brave

Uzmanların 2019 ve ötesi Ethereum fiyatı tahminleri

Uzmanların 2019 ve ötesi Ethereum fiyatı tahminleri
0
fairspin_koinmedya

Kripto para piyasalarının 2’inci büyük kripto parası Ethereum’a yönelik uzman ve yorumcuların 2019 yılı ve ötesi Ethereum fiyatı tahminleri haberimizin içeriğinde.


Ethereum fiyatı tahminleri

Bir zamanlar Bitcoin’in yerini alacağı düşünülen Ethereum, 23.8 milyar dolarlık ekonomik büyüklüğü ile Bitcoin’in ardından 2’inci sırada gelmektedir. Bitcoin’in toplam ekonomik büyüklüğü ise yazının kaleme alındığı saatte 180.5 milyar dolar.

Ethereum, kullanıcılarına taraflar arasında blockchain ağı üzerinden fon transferi yapmaya imkan tanıyor. Bunun yanında blockchain tabanlı uygulamalar (Dapps) için programlama altyapısı hizmeti de sunmaktadır.

Ethereum Aralık 2017 tarihinde 1400 dolara ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Yazının kaleme alındığı saatte ise 222 dolardan işlem görmektedir.

2019 yılı ve sonrasına yönelik uzmanların Ethereum fiyat tahmini ise şu şekilde:

Matthew De Silva: Kripto para yorumcusu ve blog yazarı. Ethereum’u başarılı bir kripto para olarak görmüyor. Gelecek değerinin sıfıra ulaşacağını tahmin ediyor.

Aayush Jindal: Kripto para yorumcusu ve blog yazarı. 2019 yılının başlarında yaptığı tahmine göre Ethereum’un 515 doların üstüne çıkacağına inanıyor.

Joseph Raczynski: Finder.com’a yaptığı değerlendirmede Ethereum’un 1000 doların üzerine çıkacağını iddia ediyor.

Clem Chambers: ADVFN’nin yöneticilerinden. Ethereum’un 2019 yılının sonuna kadar 1400 doların üstüne çıkacağını tahmin ediyor.

Nigel Green: deVere Grup’un patronu. Ethereum’un 2020’nin sonlarında 2500 dolara ulaşacağını iddia ediyor.

Steven Nerayoff: Ethereum’un 2019’un başlarında 1000 doları bulacağına inanıyordu ancak tahminini ne kadar tutturduğunu sizlerin takdirine bırakıyoruz. Ethereum’un 3000 doları bulabileceğine inanıyor.

Olaf Carlson-Wee: Polychain Capital’in CEO’su. Ethereum’un 7000 doları geçebileceğini düşünüyor.

Brian Schuster: Belki de en uçuk tahminde The Founder Solution’un kurucusu bulunuyor. Ethereum 100 bin doları geçebileceğini ileri sürüyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Smartlands 2024’e kadar 1 milyar dolarlık emlağı tokenize edecek

New York Eyaletinden Bitcoin regülasyonları için önemli adım

NYT projesi: Blockchain’le sarı gazetecilikle mücadele edilebilir mi?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X