Home Altcoin Tim Draper: “Bitcoin tüm hayatımızı değiştirecek”
koinmedya_brave

Tim Draper: “Bitcoin tüm hayatımızı değiştirecek”

Tim Draper: “Bitcoin tüm hayatımızı değiştirecek”
0
fairspin_koinmedya

Bitcoin tüm hayatımızı değiştirecek. Bitcoin hayranı Tim Draper, kripto paralar hakkında yapılan popüler haberlerin, kripto topluluğuna nasıl olumlu etki yaptığını anlattı.

Bitcoin Tüm Hayatımızı Değiştirecek

Öncelikle Draper, kripto paranın önemi hakkında konuştu:

‘İnsanların kripto para hakkında konuşması güzel. Böylece Bitcoin’in dünyamız için ne kadar önemli olduğunun farkına varacaklar. Önümüzdeki 10-15 yıl içinde Bitcoin’in dünyamızı daha iyi yaşanabilir bir yer haline dönüştüreceğini iddia ediyor.”

Bitcoin tüm hayatımızı değiştirecek

Draper, Bitcoin’in küresel iş yapmak için daha düzgün ve uyumlu yollar getireceğini  garanti ediyor. Blockchainin emniyetli ve güvenilir tasarımının uzun süre Bitcoin’e güven aşılayacağına ikna olmuş görünüyor. Treni kaçırmamaları için hükümetlerin ilk fırsatta blockchaini kabul etmeleri gerektiğin ısrarla  söylüyor.

Tim Draper şöyle söyledi: ‘Bence bir Bitcoin evreni içi tüm diğer kriptolar bir köprüdür.’

Libra hakkındaki söylentilerin mantıksız şekilde gerildiğine inanıyor. Sonuç olarak Amerika teknolojik olarak yetersiz bir ulus imajı veriyor. Tim, Malta ve İsviçre gibi ülkelerde kripto paranın genişçe kabul edilmesinin nedeninin o ülkelerin yenilikçilere karşı koyduğu engeller olduğunu vurguladı.

Draper sözlerine şu şekilde devam etti: ‘Yeniliklerin karşısına engelleyici düzenlemeler koyuyoruz. Facebook henüz Libra’yı yeni duyurdu. Daha  faaliyete bile geçirmediler. Fakat düzenleyiciler hemen tepelerine bindi.’

Tim Draper, Libra’nın başlangıç aşamasında olduğunu ve kripto paralara bir yenilik getirebileceğini söyledi. Son olarak şunu söyledi: ‘Altın bazlı ve Amerikan doları bazlı para birimleri Libra gibi değer bazlı paralara destek oluyor.’

Diğer bitcoin haberleri için tıklayınız

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X