Home Kripto para Haber Polychain kripto platformu Altonomy’ye yatırım yaptı

Polychain kripto platformu Altonomy’ye yatırım yaptı

Polychain kripto platformu Altonomy’ye yatırım yaptı

0
“sportsbet”

Polychain kripto platformu Altonomy’ye yatırım yaptı. Altonomy bir kripto al-sat platformu. Ricky Li tarafından kurulan borsanın artık yeni bir hissedarı var.


Polychain kripto platformu Altonomy’ye 7 milyon dolar yatırım yaptı

Kripto para girişim firması olan Polychain, Altonomy’ye 7 milyon dolarlık yatırımda bulundu. Altonomy geçmişte 7 Blocks firmasından da yatırım almayı başarmıştı.

Son gelişmeler karşısında Ricky Li şunları belirtti:

bittrt_koinmedya

“Altcoinler için bir likidite sağlayıcısı olarak, daha fazla yatırım alıyor oluşumuz; bizi destekleyen ve zor zamanımızda yanımızda olacak firma saysının artmasına, sektörde daha fazla ilgi çekmemize ve riski daha etkin bir şekilde yönetmemize olanak sağlayacaktır.

Müşterilerimize uzlaşma konusunda kısıtlamalar koymamız gerekmiyor. Bu daha fazla müşteriye daha iyi hizmet vermemizi sağlar. Müşterilerimiz için likidite kaynağı olmaktan ötürü kıvanç duyuyoruz. Token tipine, emir büyüklüğüne, piyasa hacmine veya varlığın merkezi veyahut merkeziyetsiz borsalarda listelenip listelenmediğine bakmaksızın hizmetimizi eşit bir şekilde vermeye devam edeceğiz.”

Polychain Capital kurucusu Olaf Carlson-Wee ise şunları belirtti:

“Altonomy’nin alım satım hizmetlerini uzun zamandır kullanıyorduk. Firma büyüdükçe daha popüler hale geldi ve sonunda biz de yatırım yapma kararı aldık.”

Li altcoinler konusunda fazla iyimser bir yatırımcı değil. Ocak 2019’da müşterilerine şu tavsiyede bulundu. “paranızın yok olmasını mı istiyorsunuz, öyleyse ETH alın ve 2 yıl bekleyin.”

Geçen sene Altonomy platformun madencilik modülü olan AltMiner’ı aktive etmişti. AltMiner daha büyük portföye sahip müşterilerin kullanımına açık olan bir bulut madencilik servisi. AltMiner, yeni nesil rigleri ve düşük elektrik maliyetleri ile alternatif bir seçenek oluşturuyor.

Blockchain alanında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0