Anasayfa Bitcoin Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir

Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir

Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir
0
koinmedya_googlenews

Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir mi? Ivanka 37 yaşında ve potansiyel olarak dijital altın seven nesle giriyor. Trump’ın Bitcoin görüşleri belli, bunu değiştirebilecek tek kişi varsa o da Ivanka’dır.


Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir

Hayatı boyunca Donald Trump’ın yanında olan biri varsa o da kızı Ivanka. “The Apprentice” serisinde hakemlik yapmış, Beyaz Saray’da babasının danışmanı olmuş Ivanka, her yönüyle başkanı elinde tutan birisi.

Ivanka’nın dikkatini verdiği anaların başında girişimcilik geliyor. Ancak buna rağmen ABD’de kripto para karşıtı çevrede yer alarak çok şey kaybediyorlar. Her ne kadar Bitcoin’in varlığını sürdürmesi için Trump’ın onayını alması gerekmese de, kripto dostu yaklaşım ABD’ye daha fazla inovasyon çekebilir. Ancak Turmp’ın fikrini değiştirmek için ona kızgınlık dolu tweetler atmak işe yaramayacaktır.

İlgili: Bitcoin; Tesla, Trump ve Kim Kardashian karşısındaki üstünlüğünü sürdürüyor

37 yaşındaki Ivanka, Pew Research’ün tanımladığı bin yılın nesline (millennial generation) giriyor. Bu nesil teknoloji kullanımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca eski nesilleri de teknolojiye çekmeye çalışıyorlar. Donald Trump Bitcoin hayranı olmasa da söz konusu yeni nesil kripto para alanında söz sahibidir.

Ivanka’nın da bu kategoriye girip girmediği önemli değil. Eğer kendisi kripto para taraftarı olmasa da Bitcoin’in dünyayı değiştirme potansiyelini gören bir arkadaşı mutlaka vardır. Trump ailesi değerli metal olan altını çok seviyorlar, ancak bu sadece Ivanka’nın dijital altın için potansiyel takdirini desteklemeye dayanıyor.

İlgili: Bitcoin Google aramalarında Donald Trump’ı geride bıraktı

Bir altın boğası olan Trump şöyle demişti: “Altın standardı geri getirmek çok zor olur, ama harika olurdu. Paramızı temel alacağımız bir standart olurdu.”

Trump bir konu hakkında görüş bildirmişse bunu kimse değiştiremez. Trump, Bitcoin hakkında da zaten görüşlerini hep dile getirdi. Kimsenin söylemesi ile de kolay kolay fikir değiştirmez. Ancak yine de bu kişi Ivanka olursa Trump onun söylediklerine kulak verebilir.

İlgili: Bitcoin milyarderi Mark Cuban, Trump’ı rahat bırakmıyor

Kaynak

X