Home Altcoin NEO’nun stratejik adımı fiyatını yükseltebilir

NEO’nun stratejik adımı fiyatını yükseltebilir

NEO’nun stratejik adımı fiyatını yükseltebilir

0
“sportsbet”

Çin’in Ethereum’u olarak ün yapmış olan NEO’nun stratejik iş ortaklığı NEO fiyatlarını ay sonuna doğru 20 dolara yaklaştırabilir. NEO ünlü turizm şirketine yatırım yapıyor


NEO’nun stratejik adımı

Kripto para sıralamasında 16’ıncı sırada bulunan ve Çin’in Ethereum olarak adlandırılan NEO, yazının kaleme alındığı saatte 15.24 dolardan işlem görmektedir. NEO’nun toplam piyasa değeri ise 1.064 milyar dolar.

Çin Merkez Bankasının kripto para çıkarma kararı NEO’nun kullanımını olumsuz etkilemesi bekleniyor. Ancak NEO’nun alternatif pazar arayışları beklentileri tersine çevirebilir.

NEO, ünlü turizm uygulaması Travala.com ile iş ortaklığı geliştiriyor. NEO, Travala.com’u blockchain teknolojisi ise dönüştürmek için Travala’ya yatırım yaptığını Travala, twitter adresinden duyurdu. İlgili tweet’in orijinali aşağıda veriyoruz.

Aşağıdaki grafikte NEO’nun fiyatlarındaki günlük ortalama değişimi görüyoruz. NEO, Çarşamba günü yaşanan piyasa geneli düşüşten olumsuz etkilenmiş ve fiyatlar 17 dolardan 14 dolara gerilemişti. Bugün Çarşamba günü yaşanan düşüşü kısmen telafi edebildi.

NEO, 50 ve 100 günlük hareketli ortalama seviyesinin üstünde hareket etmesi,  trend görünümünün boğa olduğunu gösteriyor. MACD değerleri bir dip değer oluşturacağa benziyor. RSI değerleri ise alım talebinin yavaş yavaş arttığını gösteriyor.

CryptoNewsz’den Roxanne Williams ay sonuda kadar NEO’nun 18 dolara kadar artabileceğini düşünüyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Kara Çarşamba’dan sonra Bitcoin Cash, Stellar, EOS ve Tron fiyat görünümü

Japon Bitcoin borsası Bitpoint hacklendi: 32 milyon dolar kayıp var

Japonya Merkez Bankası Başkanı: Merkez Bankası kripto para çıkarmalı mı?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0