Home Altcoin Litecoin Amerikan futbolu takımı Miami Dolphins’in sponsoru oldu

Litecoin Amerikan futbolu takımı Miami Dolphins’in sponsoru oldu

Litecoin Amerikan futbolu takımı Miami Dolphins’in sponsoru oldu

0
“sportsbet”

Yayınlanan basın duyurusuna göre Litecoin, Amerikan futbolu takımı Miami Dolphins’in sponsoru oldu. Litecoin artık kulübün resmi kripto parası olarak kabul edildi.


Litecoin Amerikan Futbolu Takımı Miami Dolphins’in Sponsoru Oldu

Bu girişim Litecoin’in spor alanına ilk müdahalesi de değil. Geçen yıl Litecoin, en ünlü dövüş etkinliklerinden olan UFC 232’nin (Ultimate Fighting Championship) resmi kripto ortağı olarak ilan edilmişti.

Bu ortaklığın onaylanmasının ardından, Litecoin çeşitli marka ve dijital içerik reklamcılığı yapmak için en ünlü Amerikan futbol takımlarına sponsor olma şansını yakaladı.

Miami Dolphins ve Litecoin arasındaki bu ortaklık ilk olarak yakında yapılması beklenen çekilişle başlayacak. Miami Dolphins taraftarları, toplanan paranın yarısının kar amacı gütmeyen hayır kurumuna bağışlanacağı bu çekiliş sırasında Litecoin ve Bitcoin ile bilet alabilecekler. Ancak, Litecoin ile Dolphins arasındaki ortaklık yalnızca bununla kısıtlı değil. Miami Dolphins birkaç farklı reklam aracılığıyla Litecoin’in tanıtımını yapmayı planlıyor.

Litecoin’i Amerikan Futbolu’na Getirmek

Litecoin kurucusu Charlie Lee, ortaklığın milyonlarca kullanıcının dikkatini Litecoin’e çekmek için büyük bir fırsat olduğunu dile getiriyor. Litecoin belki de daha önce hiç olmadığı kadar gerçek kullanım alanına ulaşmış olacak. Litecoin Vakfı, Litecoin’in dikkat çekici özellikleri hakkında farkındalığını yayılmasına yardımcı olacağını ekledi.

Bu arada, Miami Dolphins Başkan Yardımcısı Kim Rometo, NFL ve izleyicilerini onurlandırmaya kararlı bir takım sporu olduğunu ekledi. Litecoin’i oyun dinamiğine sokmanın sadece takipçilerinin deneyimini arttırmakla kalmayacağına, aynı zamanda onu destekleyen topluma da iyi geleceğine inanıyor.

Litecoin’in çok düşük işlem maliyetleriyle güvenli, emniyetli ve hızlı işlemler gerçekleştirme yeteneği, küresel ödeme çözümleri için bariz bir seçimdir. Bunun yanı sıra, kolay bulunabilirliği ve ticareti, yaygın bir şekilde benimsenmesi için yolu açmaktadır.

Litecoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0