Home Bitcoin Greenspan: “Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”

Greenspan: “Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”

Greenspan: “Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”

0
“sportsbet”

Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları görebilir. Bu tahminin eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan dile getirdi.


“Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”

eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, Chepicap’e konuştu. Greenspan, röportajda Facebook’un kripto sektörüne adım atması, altcoin sezonunun ne zaman olacağı gibi konulara değindi. Ayrıca Bitcoin’in bir yıl içinde 250.000 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Bitcoin (BTC), 13.000 doların üzerine çıkarak yeniden zirveyi test etmeye çalıştı. Ancak daha sonra geriledi ve şu an 12.300 doların üzerinde bulunuyor. Greenspan’e göre 13 bin dolar sadece potansiyel bir başlangıç. Ona göre Bitcoin yüzde 200’lük parabolik ilerlemesinden güç alarak daha fazla büyümek için yeterli alanı sahiptir. Mati Greenspan, BTC için 250.000 dolar tahminini dile getiriyor.

İlgili: Deneyimli Yatırımcı: Bitcoin en iyi performans gösteren varlık – 100K olası!

Bitcoin’in dört rakamlı değerleri geri dönmesi konusunda ise ünlü analist yer şeyin olabileceği görüşündedir. Mati Greenspan şöyle konuşuyor: “Bitcoin ve kripto, genel olarak yüksek riskli varlıklardır. Şunu iyi bilmeliyiz ki her coinin sıfırı görme potansiyeli bulunuyor.”

Çok konuşulan Facebook’un kripto parası konusunda da konuşan analist Mati Greenspan, Libra projesine yönelik şüphelerin anlaşılabilir olduğunu vurguluyor. Özellikle de kullanıcı gizliliği söz konusu olduğunda Facebook’un bulanık geçmişi göz önüne alınıyor.

İlgili: Facebook Libra coin nedir? Bitcoin’den farkları neler?

Ancak yine de Greenspan’e göre buradan çok şey kazanılabilir: “Şüpheci olmak için çok şey var. Ancak potansiyel de çok büyüktür. Topluluğun nabzını tuttum ve insanlar bunun sektör için aşırı boğa etkisi yapacağına inanıyor. Kripto para birimleri için potansiyel bir geçit olacak…”

Altcoin sezonu da sorulan Greenspan, “henüz değil” cevabını verdi. Tabii mevcut piyasada Bitcoin’in zirvelere koşması karşısında altcoinlerin serbest düşüşte olduğunu göz önüne alırsak bu şaşırtıcı bir cevap değildir.

İlgili: Altcoin sezonunun geleceğine inanıyor musunuz?

Greenspan şöyle konuştu: “Böyle bir şeyi tahmin edemezsiniz. Altcoin sezonu özel bir zaman dilimidir. Ancak bunun kesin olarak tahmin edilebileceğini düşünmüyorum. Yaşandığı zaman başladı diyebiliriz.”

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0