Home Altcoin EOS teknik analizi: EOS fiyatı yakında tekrar yükselişe geçebilir mi?

EOS teknik analizi: EOS fiyatı yakında tekrar yükselişe geçebilir mi?

EOS teknik analizi: EOS fiyatı yakında tekrar yükselişe geçebilir mi?

0
“sportsbet”

EOS fiyatı yakında tekrar yükselişe başlayabilir mi, bu sorunun cevabı evet. Ancak öncelikle Bitcoin’in serbest düşüşünün sona ermesi gerekiyor.


Kriptonun fiyatı Haziran’ın başından beri düzenli bir şekilde yükseliyordu. Token bir yükselen üçgen oluşturmuştu –ki bu boğa trendinin göstergesi olarak kabul ediliyor. Her ne kadar fiyat hareketi geçmişteki bazı kilit direnç noktalarını kıramadıysa da yükselen üçgen belki de bu kırılmaların habercisi.

bkz: Rapor: EOS işlemlerinin yüzde 75’ini botlar yapıyor

Bitcoin düşüşü bırakırsa EOS fiyatı yakında tekrar yükselişe geçebilir

12 saatlik grafikte, kriptonun bir yükselen destek oluşturduğunu görüyoruz. Bu destek Mayıs başından beri oluşmaya başladı ve o zamandan beri fiyat 4 defa destek noktasına dokundu.

Dapps endüstrisinde Coinbase ve Ripple, Ethereum ve Tron’a karşı

Destek aynı zamanda daha önce bahsettiğimiz yükselen üçgen desteğiyle de çakışıyor. Bunun anlamı, eğer üçgen kırılırsa yükselen destek kırılabilir ve fiyat aşağı düşebilir.

Maalesef fiyat yükselen destek çizgisinde tutunamadı ve fiyat an itibariyle 4.64 dolara geriledi.

Yükseliş beklenen Cardano düşmeye devam ediyor

Tüm bu faktörler fiyatın tekrar yükseliş momentumunu kazanması içn öncelikle BTC’nin piyasayı rahat bırakması gerekiyor.

bkz: NEO ve EOS blockchainleri arasında atomic swaplar başlıyor

Daha da fazlası, eğer Bitcoin’in diğer altcoinlerden ayrışması devam ederse, altcoin ekosisteminde yalnızca dengesizlik ve güvensizlik hüküm sürecek. Ne olursa olsun, kripto henüz tamamen ayrışmadı. Yine de her şeyi zaman gösterecek.

kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0