Home Kripto para Haber Bitcoin, NEO fiyatının kazanımlarını yok ediyor

Bitcoin, NEO fiyatının kazanımlarını yok ediyor

Bitcoin, NEO fiyatının kazanımlarını yok ediyor

0
“sportsbet”

NEO fiyatının bir kaç günlük yükseliş trendi tamamen bozuldu ve fiyat geri düşmeye başladı. Bitcoin, NEO fiyatının tüm kazanımlarını yok etmeye başladı.

Bitcoin, NEO fiyatının kazanımlarını siliyor

NEO güne 16 dolar civarında başladı ve sabah Bitcoin fiyatında yaşanan son düşüşle kripto para birimi 15 dolara kadar geriledi. NEO’nun şu anki görüntüsü, kripto para piyasasının tahmin edilemez doğasından kaynaklanıyor.

NEO güne 16 dolarla başladı ancak sabahtan beri ekstra %5 daha düşerek fiyat an itibariyle 15.4 dolara kadar geriledi.

  • NEO fiyatı $15.4 ve 0.00132039 BTC
  • Toplam piyasa hacmi $1,072,590,470
  • NEO’nun 24 saatlik işlem hacmi $567,592,950
  • Yatırım geri dönüşü % 8,261’e düştü.
  • Dolaşımdaki token sayısı 70,538,831 NEO

NEO’nun sadece fiyatı düşmedi, aynı zamanda yatırım geri dönüşündeki oranda azaldı. Son düşüşten önce %9000’den %8261’e düştü. Kripto para birimi dün başladığı düşüşe aralıksız devam ederek şu anki 15.4 dolara kadar geriledi. Bitcoin fiyatının toparlanmasıyla birlikte NEO fiyatı da biraz yükselerek 16.09 dolara kadar yükseldi, ancak yükseliş geçici oldu ve fiyat 15 dolara kadar tekrar düştü.

bkz: NEO ve EOS blockchainleri arasında atomic swaplar başlıyor

NEO iddialı bir proje, ancak kazanımlarını devam ettirebilmesi için öncelikle BTC’nin piyasayı rahat bırakması gerekiyor. Bu gerçekleşir gerçekleşmez NEO kendini tekrar 17 dolar civarına atacaktır. 20 doları görmesi biraz daha zaman alabilir. Hatta ay sonuna kadar fiyatın 18 doları tekrar görebileceğini tahmin ediyoruz. 2019 yıl sonu NEO fiyatı da 25 – 30 dolar arasına çıkabilir.

bkz: Çin’in resmi kripto parası Tron ve Neo’yu nasıl etkiler?

Piyasadaki düşüşler yatırımcılara tekrar oyuna dahil olmak için büyük fırsat verir. Unutmayınız uzun dönem hold kavramı 2017’deki boğa piyasasıyla zirveye ulaştı. Bir daha aynı konuma geleceğini hiç sanmıyorum. Yani bir bakıma o bir dönemdi, geldi geçti. Akıllıca işlemlerinizi açın ve çok sıklıkla al-sat yapmayın..

kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0