Anasayfa Bitcoin Winklevoss Kardeşler: Bitcoin fiyatı hala dipte
koinmedya_brave

Winklevoss Kardeşler: Bitcoin fiyatı hala dipte

Winklevoss Kardeşler: Bitcoin fiyatı hala dipte
0

Bitcoin fiyatı hala dipte. Bu açıklama Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerden geldi. Winklevoss kardeşlerin kripto borsası Gemini için de büyük planları var.


Bitcoin fiyatı hala dipte

Winklevoss kardeşler, “Bitcoin Milyarderleri” kitabının yazarı Ben Mezrich ve Wall Street Journal’dean Paul Vigna ile birlikte bir panele katıldı. Panelin konusu ise kripto sektörüydü. Panelde, Winklevoss kardeşlerin rakibi Mark Zuckerberg de dahil birçok konu konuşuldu.

Bitcoin şu an 229 milyar dolar piyasa değerine sahiptir. Cameron ve Tyler Winklevoss, Bitcoin ekosisteminin henüz yolun başında olduğunu düşünüyor. Onlara göre BTC’nin mevcut değeri hala diptedir.

İlgili: Deneyimli Yatırımcı: Bitcoin en iyi performans gösteren varlık – 100K olası!

Winklevoss kardeşler şöyle konuştu: “Biz hala bunun Bitcoin için dip olduğunu düşünüyoruz.”

Tyler ve Cameron Winklevoss, Bitcoin’e ilk defa 2013 yılında yatırım yapmışlardı. Ancak o zaman bu kripto paranın fiyatına yansımamıştı.

Panele katılan Mezrich’e göre Winklevoss kardeşler bütün Bitcoin’lerin yüzde 1’ine sahipler. Bu açıklamaya kardeşlere sadece başlarıyla onay vermekle yetindiler.

İlgili: Portföyünüzdeki Bitcoin oranı yüzde kaç olmalı?

Panelde Mark Zuckerberg ve Facebook’un çıkardığı Libra da konuşuldu. Winklevosses kardeşlere göre Mark Zuckerberg geç bile kalmış.

Bu arada panelde yasa koyucuların Libra ile aşırı ilgilenmesine de değinildi. Birçoklarına göre hükümetler isteseler bile Bitcoin’in durduramazlar.

İlgili: Bitcoin, XRP ve diğer kripto paralar daha fazla kurumsal yatırım çekebilir – yalnız 1 şart var!

Winklevoss bu konuda şöyle konuştu: “Bitcoin’in durdurmak için interneti kapatmanız gerekiyor… Kuzey Kore gibi. Ülkelerin tek seçeneği bunu kabul etmek.”

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X