Home Bitcoin Samsung, Ethereum blockchain geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü
“sportsbet”

Samsung, Ethereum blockchain geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü

Samsung, Ethereum blockchain geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü

0
“sportsbet”

Samsung ve Ethereum arasındaki iş ortaklığı genişletiliyor. Samsung, Ethereum blockchain geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü. Yıl sonunda ise resmi sürümü kullanıcıları ile buluşması planlanıyor.


Ethereum blockchain geliştirme kiti

Güney Kore merkezli elektronik devi Samsung, Ethereum blockchain’i tabanlı yazılım geliştirme kitinin beta sürümünü piyasaya sürdü.

Bu kit, blockchain tabanlı uygulamalar (Dapps) geliştirmek için gerekli fonksiyonları eksiksiz yerine getiriyor. Ayrıca bu kit, kripto para üzerinden ödeme ve para transferi yapma imkanı da tanıyor.

Samsung geliştirme kiti, harici blockchain düğümü vasıtasıyla ödemeler çözümü sağlıyor ve Dapps geliştirilmesinde maliyetlerinin de düşürülmesine yardım ediyor.

bittrt_koinmedya

Bu kit şimdilik 5 Samsung cep telefonu tarafından desteklenecek. Bu cihazlar: Galaxy S10e, S10, S10+, S10 5G ve Galaxy Fold. Samsung Geliştime Kitinin resmi sürümü ise yıl sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Galaxy S10 bu yılın başlarında piyasaya sürülmüştü. S10, birçok Dapps ile ERC20 ve Ethereum’u destekleyen kripto para cüzdanı uygulaması barındırıyor. Samsung, birçok blockchain tabanlı çözüm önerisini kullanmayı planlıyor.

Son zamanlarda ileri sürülen bir iddiaya göre Samsung, kendi Ethereum tabanlı blockchain ağını geliştirmeyi ve kendi kripto parasını çıkarmayı da planlıyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Libra, dolara küresel hakimiyet kazandırmak için üretilen proje mi? Çin Merkez Bankası Başkanı açıklıyor

Çin Merkez Bankasının kripto para çıkaracağı haberi Bitcoin fiyatlarını arttırdı

Bir balina 50 bin adet Bitcoin ile tüm piyasanın içine edebilir

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0