pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin IOTA’nın Trinity cüzdanı fiyatı tekrar yükseliş trendine sokabilir

IOTA’nın Trinity cüzdanı fiyatı tekrar yükseliş trendine sokabilir

IOTA’nın Trinity cüzdanı fiyatı tekrar yükseliş trendine sokabilir
0
koinmedya_googlenews

IOTA’nın Trinity cüzdanı fiyatın yeniden yükseliş trendine girmesine katkıda bulunabilir mi? Jaguar anlaşması fiyata olumlu yansımış sonrasında  fiyat azalmaya devam etmişti.


IOTA’nın Trinity cüzdanı yayınlandı

IOTA yaptığı ortaklıklar ve yol haritası üzerinde gerçekleştirdiği güncellemeler ile değerini çoktan ispatladı. Buna rağmen kripto paranın sektörde gözle görülür bir etki bırakmadığı da açık. Hatta yılın çoğunu dikkate değer bir fiyat artışı yaşamadan, çoğunda ise geri çekilerek geçirdi.

koinmedya_brave

IOTA yalnızca bugün Bitcoin karşısında %6.35 değer kaybetti. 2935 satoshi değerine kadar geriledi ki tarihinde (1 Kasım 2017 hariç) bu kadar düştüğü bir dönem yok. IOTA son bir ayda en yüksek 0.48 doları görmesine karşın bugün itibariyle 0.36 dolara kadar gerilemiş durumda.

IOTA’nın yönünü yeniden kuzeye çevirmesi için güçlü gelişmelere ihtiyaç var. IOTA Nisan ayında otomotiv devi Jaguar’la anlaşmaya varmıştı. Bu haber fiyatı ani olarak yükseltse de tavşan koşusu misali bu atağın sonu gelmemiş ve fiyat düşmeye devam etmişti. Bugün ise Bitcoin’deki ilave yükseliş dalgası tüm altcoinleri olduğu gibi IOTA’yı da olumsuz etkiledi.

IOTA bir süre önce Trinity cüzdanını tanıttı. Yol haritası üzerinde önemli bir eşiği de geçmiş oluyor.

IOTA Vakfının geliştirdiği bu sanal cüzdan IOTA birikimleriniz için ideal koruma ve erişim kolaylığı sağlıyor. Trinity beta versiyonu 160 binden fazla indirme rakamlarına ulaşmıştı. Sistem üzerinden 1.8 milyar dolar değerinde IOTA’nın el değiştirdiği belirtiliyor. Gerçek V1.0 sürümü artık tüm kullanıcılara açık. Cüzdan hem mobil hem de masaüstü bilgisayar versiyonu şeklinde yayınlandı.

Fiyat Performans

Belirttiğimiz gibi IOTA bugün 0.36 dolara geriledi. Peki sene başında kaç dolardı? Tam olarak 0.36 dolar. Yani IOTA bugün itibariyle yıla başladığı noktaya geri döndü. Aynı zaman zarfında Bitcoin neredeyse 4 katına çıktı.

Altcoinler yükseliş zamanında Bitcoin’e nazaran daha yüksek karlılık sağlamaları sayesinde tutunmuşlardı. Ancak 2019 yükseliş dalgası tam tersi istikamette etki yapıyor. Altcoinler en iyi ihtimalle değerini muhafaza edebiliyor. Bitcoin ise bu sabah saatlerinde 13 bin doların üzerine çıkması ile yeni 2019 zirvelerine ulaşma yolunda kapıları açmış oldu.

IOTA hakkında daha fazlası için Tıklayın

IOTA vakfından yapılan açıklamaya ulaşmak içinTıklayın

Etiketler:
X