Home Altcoin 39.000 lokasyonda hizmet veren Flexa Bitcoin’den sonra Litecoin’i de ağa dahil etti

39.000 lokasyonda hizmet veren Flexa Bitcoin’den sonra Litecoin’i de ağa dahil etti

39.000 lokasyonda hizmet veren Flexa Bitcoin’den sonra Litecoin’i de ağa dahil etti

0
“sportsbet”

39.000 lokasyonda hizmet veren Flexa Bitcoin’den sonra Litecoin’i de ödeme yöntemlerine ekledi. Bu gelişme Litecoin fiyatında kartopu etkisine dönüşebilir mi?


Flexa Bitcoin’den sonra Litecoin’i de ödeme yöntemlerine ekledi

 

Flexa nedir? Flexa, Paypay ve BKM Express tarzı bir ödeme sistemidir. Ancak aralarında büyük bir fark vardır. Paypay ve BKM Express gibi siteler genelde kullanıcıların kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duyarken, Flexa ödeme işlemlerini, kullanıcılarının kripto para cüzdanlarıyla bağdaştırdığı kripto para cüzdanlarından sağlar. Bu özelliğiyle yeni nesil ödeme ağı olarak nitelendirilmektedir. Tabi gideceği daha çok yol olduğunu da söylemek lazım.

Bu kadar girizgahtan sonra konumuza dönebiliriz. Daha önceden Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve GUSD gibi kripto para cüzdanlarını ödeme sistemine entegre eden Flexa, artık Litecoin’i de kabul etmeye başladı.

New York merkezli ödeme ağı olan Flexa yaptığı duyuruda, düşük işlem ücretlerine, hızlı onay sürelerine ve gelişime çok açık bünyesine dem vurarak neden Litecoin’i listelediklerini açıkladı. Bu duyuruyla beraber artık LTC sahipleri de, 39.250 lokasyonda geçerli olan Flexa ağını kullanarak alışveriş yapabilecek.

Flexa Bitcoin'den sonra Litecoin'i

Yapılan bu anlaşmayla Litecoin’in level atladığını söyleyebiliriz. Çünkü sağlam altyapısı ve ortakları sayesinde Flexa önümüzdeki yıllara damga vurabilecek bir potansiyele sahiptir. Şimdiden Flexa sayesinde, Starbucks, Whole Foods, Gamestop ve Office Depot gibi mazisi çok eskiye dayanan perakende şirketlerinden alışveriş yapılabiliyor.

Litecon ve Flexa arasında yapılan bu anlaşma her ne kadar ani bir fiyat patlamasına sebebiyet vermese de, prestij açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü LTC, Flexa’nın kuruluşunda eklenen BTC, BCH, ETH ve GUSD’den sonra, sisteme sonradan dahil olan ilk kripto para olma unvanını ele geçirmiştir.

Sağlıcakla kalın. Çünkü para çok şeydir ama sağlık her şey 😊

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0