Home Bitcoin Deneyimli Yatırımcı: Bitcoin en iyi performans gösteren varlık – 100K olası!

Deneyimli Yatırımcı: Bitcoin en iyi performans gösteren varlık – 100K olası!

Deneyimli Yatırımcı: Bitcoin en iyi performans gösteren varlık – 100K olası!

0
“sportsbet”

Bitcoin en iyi performans gösteren varlık. Morgan Creek Capital Management yöneticisi Mark Yusko, CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’in son 9 ayda yüzde 70 kazandırdığına dikkat çekti. Yusko ayrıca BTC fiyatının yeni bir düzeltmeden önce 30.000 doları göreceğini tahmin ediyor. Deneyimli yatırımcı Bitcoin’in yolunun 100.000 dolara doğru ilerlediğini de vurguladı.


Bitcoin en iyi performans gösteren varlık

Bitcoin yeniden yükselmeye başladı. Yakın zamanda bir ay içinde birden fazla parabolik yükselişle 13.800 doları gören BTC, yine yükseldiği hızla da inmişti. Şimdi Bitcoin yeniden zirveye doğru koşuya başlarken, analistler de önceki tüm zamanların en yüksek değerinin çok üzerine çıkacağını dile getiriyor.

İlgili: Morgan Creek CEO’su Yusko: Bitcoin 500.000 dolara yükselecek  

Morgan Creek Capital Management yöneticisi Mark Yusko, Bitcoin’in geçmiş tüm zamanların en yüksek fiyatını geçerek, bir sonraki düzeltmeden önce de 30.000 doları göreceğini tahmin ediyor. Bu zirveden sonra ise potansiyel olarak 100.000 dolar ve üzeri var. Yusko ayrıca bu hedefler için artık “eğer olursa” denilmediğini ve artık “ne zaman” diye sorulduğunu belirtti.

İlgili: Bitcoin’in 100.000 dolara çıkması altcoinleri öldürür mü geliştirir mi?

Morgan Creek Capital Management CEO’su ve Yatırım Direktörü Mark Yusko, bugün CNBC’ye konuştu. Bitcoin hakkında da değerlendirmelerde bulunan Yusko, BTC’nin son 9 ayda yüzde 70 değer kazandığına dikkat çekti.

İlgili: Bitcoin tarihi analizlerine göre BTC yılsonu 62,000 doları görebilir

Yusko, programın sunucusu Melissa Lee’ye Bitcoin’in en iyi performans sergileyen varlık olduğunu hatırlatarak “kesinlikle” eski zirveleri göreceğini bildirdi. Ayrıca BTC’nin yolunda önemli bir düzeltme olmadan önce 30.000 dolar seviyesinin bulunduğunu kaydetti. Yusko ayrıca bu yolun sonunda BTC başına fiyatı 100.000 dolara götüreceğinden emin konuştu.

İlgili: Bitcoin trenini kaçıranlar için Ethereum’dan altın fırsat!

Morgan Creek Capital Management yöneticisi yakın zamanda düzenlediği bir internet seminerinde, kolaylıkla 2021 yılına kadar Bitcoin’i 100.000 dolara götürecek yolu çizmişti.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0