pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin XRP Labs, Ripple XRP destekli yeni ürününü gururla sunar

XRP Labs, Ripple XRP destekli yeni ürününü gururla sunar

XRP Labs, Ripple XRP destekli yeni ürününü gururla sunar
0
koinmedya_googlenews

Ripple’in ARGE şirketi XRP Labs, Ripple XRP destekli yeni bir uygulamayı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu uygulama, XRP kullanımını ve adaptasyonunu yaygınlaştırması bekleniyor.


Ripple XRP destekli yeni ürün

Ripple’ın ARGE şirketi XRP Labs, yeni bankacılık ürününün görücüye çıkardı. Bu ürün, Xumm ismi ile tanıtıldı.

Xumm uygulaması kullanıcılarına herhangi bir banka müdahalesi gerekmeden hesaplarında kripto para ve fiat para (euro ve dolar gibi) tutmalarına olanak tanıyor. Uygulama işlem geçmişi ve iletişim bilgileri gibi sekmeler barındırmaktadır. Yani uygulama bankalara ihtiyaç duymadan bankacılık hizmeti sunuyor.

koinmedya_brave

XRP Labs’ın bankacılık sisteminden bağımsız uygulaması için lisans alması gerekiyor. XRP Labs’in CEO’su Wieste Wind, lisans işlemleri için çalıştıklarını ve bu konuda önümüzdeki hafta önemli toplantılar gerçekleştireceklerini belirtti.

Wind, Hollanda’nın Amsterdam kentinde bir çeşit tanıtım organizasyonları düzenleyeceklerini ifade etti. Xumm, muadillerine göre çok farklı online bankacılık hizmeti sunacak. İddiaya göre bankacılık dünyası ile dijital varlıkları XRP blockchain platformunda bir araya getirecek. Bu sayede herhangi bir finansal varlığın blockchain platformunda transferine ve depolanmasına imkanı tanıyacak.

Wieste Wind, Xumm’un kullanımı konusuna da değindi. Xumm uygulaması kullanmak için herhangi bir uzman yardımına ihtiyaç olmadığını ve kullanıcı dostu bir uygulama olduğu belirtildi.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Kaspersky’nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bitcoin ve kripto para anketinden önemli sonuçlar

Tron Temmuz ayı sonu için güç topluyor: TRX teknik görünümü

Litecoin yarılamasına 30 günden az kaldı: Boğalar nerede?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Etiketler:
X