Home Altcoin Binance, Dogecoin’in ardından Digibyte’ı listeleyebilir

Binance, Dogecoin’in ardından Digibyte’ı listeleyebilir

Binance, Dogecoin’in ardından Digibyte’ı listeleyebilir

0
“sportsbet”

Binance, Dogecoin’in ardından Digibyte’ı listeleyebilir söylentisi fiyatı ani yükseltse de devamı gelmedi. Digibyte tarafından kaleme alınan barış bildirisi ikili arasındaki buzları eritmeye yetecek mi beraber göreceğiz.


Binance, Dogecoin’in Ardından Digibyte’ı Listeleyebilir

Digibyte Pazar günü sabahına %13.7’lik yükselişle uyandı. Sabah saat 08:15 itibariyle görünüm son derece pozitifti. Sonrasındaki 8 saatte ise görünüm tamamen tersine döndü ve kazandıklarının tamamını geri verdi. Şimdilerde son 24 saatteki değişimin -%0,67 düzeyinde.

Digibyte yazılımcı ekibi şu aralar Core v7.17.2 güncellemesine hazırlanıyor. En geç Temmuz ayı sonuna yetiriştirileceği açıklanan güncellemenin beklenenden önce yani Temmuz ayı ortalarında yapılması planlanıyor.

Yeni güncelleme kullanıcı dostu bir madencililk algoritması sunuyor. Zira artık ortalama bir donanıma sahip cihazlarda bile DGB madenciliği yapılabilecek. Güncellemeye esas olan bu algoritmanın adı ise Odocrypt. İlgili güncellemenin adresi ise 9,100,000 numaralı blok.

Digibyte’ın sabah saatlerindeki yükselişine esas gösterilen gerekçe Binance söylentisi. Uzun yıllardır kripto para sektöründe faaliyet gösteren Dogecoin’in nihayet Binance’ta listelenmesinin ardından gözler diğer eski kurtlara çevrildi. Digibyte da Dogecoin gibi 5 yıldır bu sektörde dirsek çürütüyor.

Binance Listelenmesi Olasılığı

DigiByte yazılımcı ekibi 2 gün önce yayınladıkları ve “DGB-BNB Barış Paktı” adını verdikleri bildiride ilginç detaylara atıf yaptılar:

“İlgilisine duyuru: Biz artık yeni bir düşünce biçiminin geçerliliğine inanıyoruz. Bizler, insan ırkının henüz ayak basmadığı yepyeni mecralarda yol alan öncüler olarak büyük vazifeler icra ettik. Bu yeni dünyada; işbirliği içinde, elele vererek zorlukların üstesinden daha kolay gelebileceğimizi düşünüyoruz.”

Digibyte yönetici ekibi bu açıklamayı yaptığında Binance CEO’su ChangPeng Zhao beklenmedik Dogecoin listelemesi sonrası gelen olumlu tepkilere binaen yeni adımların da atılacağını işaret ediyordu.

 

ChangPeng Zhao’nun doğrudan DigiByte’a gönderme yapmadığı açık. Ancak spekülasyonlar DigiByte üzerinde yoğunlaşmış vaziyette. Eğer CZ de DigiByte’tan gelen barış teklifine olumlu yanıt verirse ikilinin geçmişteki atışmaları tarihe karışacak demektir.

Binance kurucusu ChangPeng Zhao ile DigiByte kurucusu Jared Tate arasındaki kavga 2018 sonlarına kadar gidiyor. Tate, Binance listelemeleri konusunda borsayı rüşvet talep etmekle suçlamıştı.

Digibyte yol haritası için Tıklayın

DigiByte hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0