Home Kripto para Haber Hukuki Haber Craig Wright kendi mezarını kazmaya devam ediyor-Böyle giderse içine düşebilir

Craig Wright kendi mezarını kazmaya devam ediyor-Böyle giderse içine düşebilir

Craig Wright kendi mezarını kazmaya devam ediyor-Böyle giderse içine düşebilir

0
“sportsbet”

Craig Wright kendi mezarını kazmaya devam etmekte ısrarlı görünüyor. Ne zaman artık daha kötüsünü yapamaz diye düşünmeye başlasanız daha kötü bir başka şey yapıyor. Kendini Bitcoin’in yaratıcısı olarak ilan eden Wright, davacılarına karşı sahte mahkeme dökümanları sundu.


Craig Wright kendi mezarını kazmaya ısrarla devam ediyor. Peki sonu nereye varacak?

Duruşma avukatı Stephen Palley 3 Temmuz’da dökümanların bir resmini Twitter’den yayınladı.

Ethereum fiyatı 280 dolar kritik desteğine doğru yol alıyor

Alleged falsification of trust deed documents by Craig Wright

Palley’e göre dökümanda kullanılan yazı tipi 2015’e ait. Ancak Wright belgelerin 2012 yılına ait olduğunu iddia ediyor. Ayrıca bir kaç tutarsızlık daha tespit eden avukat, bunları mahkemeye sundu. Bu noktada öyle görünüyor ki Wright kaybedeceği bir savaşa girdi.

Dogecoin yeni duyurularla geliyor – DOGE fiyatı ne olur?

Wright’a göre yedi emin dökümanları 23 Ekim 2012’ye ait. Ancak mahkemeye sunulan belgelerin meta verileri Kleiman’ın ölümünden sonraya ait olduğunu gösteriyor.

Bu dokümanın, Wright ve avukatlarının Wright’a karşı dava açtığı, ölmüş bulunan David Kleiman arasındaki işbirliğinin delili bir beyanname olduğu iddia ediliyor. Doküman 3 Temmuz’da Florida Güney Bölgesi Mahkemesi’ne sunuldu.

Wright, şu an değeri 5$ milyar üzerinde olan yüz binlerce Bitcoin’i çalmakla suçlanıyor. Palley ayrıca mahkemede eşsiz mizah duygusunu da gösterdi ve şunları söyledi.

“Sayın hakim. Bitcoin’in mucidinin zamanda yolculuk yapabilmesi mantıklı görünüyor.”

Dava Wright açısından gittikçe kötüye gidiyor. Ve kripto endüstrisi artık Wright’ın sahte iddialarından yoruldu. İnsanlar adaletin gerçekleşmesini ve Wright’ın hak ettiğini bulmasını bekliyorlar.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0