Home Altcoin Bitcoin dalışa geçti- Bitcoin Cash, BNB, EOS ve TRX fiyat analizi

Bitcoin dalışa geçti- Bitcoin Cash, BNB, EOS ve TRX fiyat analizi

Bitcoin dalışa geçti- Bitcoin Cash, BNB, EOS ve TRX fiyat analizi

0
“sportsbet”

Bitcoin Cash, BNB, EOS ve TRX bugün piyasada yaşanan yeni düşüşe nasıl tepki verdi? Bitcoin ve kripto para piyasası yeni bir düşüş yaşamaya başladı. Ethereum (ETH), Binance coin (BNB), BCH, Tron (TRX), Ripple, Litecoin ve EOS bir ayı eğilimi ile işlem görüyorlar.


Bitcoin Cash, BNB, EOS ve TRX fiyat analizi

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

İyi bir toparlanmadan sonra BCH 420 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmakta başarısız oldu. BCH/USD paritesi yeni bir düşüş yaşıyor ve önemli 415 dolar ve 410 dolar destek seviyelerini de kırıp altına indi. Şimdi ise 400 dolar destek seviyesinin yakınında işlem görüyor. Bunun altına inerse ise 385 dolar seviyesine kadar düşebilir.

İlgili: Cardano’nun teknik görüntüsü güven vermiyor

Yukarıda ise 410 dolar ve 415 dolar büyük ihtimalle direnç olarak görev yapacaklar. Ana direnç seviyesi ise hala 420 dolarda yer alıyor.

Binance Coin (BNB), EOS, Tron (TRX) Fiyat Analizi

EOS fiyatı kritik 6,0 dolar pivot seviyesinin üzerine yerleşemedi ve yeni bir düşüş gördü. Kritik 5,9 dolar destek seviyesini de kırdı ve hatta 5,85 dolar destek seviyesinin altında işlem gördü.
Şimdi 5,80 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Bundan sonra ise daha da inmeye devam ederek 5,6 dolar destek seviyesine doğru ilerleyebilir.

İlgili: Ethereum FOMO’su 300 doları geçtikten sonra başlar

Tron fiyatı 0,0332 dolar ana destek seviyesinin üzerinde kalmak için mücadele verdi. TRX fiyatı yeni bir düşüş kaydetti ve 0,032 dolarlık destek seviyesini de kırdı. Öyle görünüyor ki yeniden yükselmeden önce 0,0305 dolar seviyesini de test edebilir.

Binance coin (BNB), 32 dolar ve 32,5 dolar destek seviyelerinin üzerinde stabildi. Neredeyse hiç düşüş yoktu ve BNB fiyatı yavaş yavaş 33,00 dolar seviyesine doğru yükseliyordu. Yakın bir zamanda boğa ivmesi kazanması için 33,20 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.

İlgili: Önemli uyarı: “Altcoinler yükselecek, ancak hepsi değil”

Bitcoin Cash BNB EOS ve TRX

Bu arada kripto paraların toplam piyasa değerinin 4 saatlik grafiğine bakarsak, 300 ile 310 milyar dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkıştan sonra 325 milyar dolar direnç bölgesinden geri çevrildi. Piyasa değeri daha fazla yükselemedi ve aşağı yönlü düzeltmeye başladı. 310 milyar dolar destek seviyesinin altına inerken, 300 milyar doları da test etti. Yukarı da ise 320 milyar dolarda güçlü bir direnç seviyesi oluşuyor. Aşağıda ise 300 milyar doların altına iniş yakın zamanda Bitcoin, Ethereum, TRX, LTC, EOS, Ripple, ADA, XLM, WTC, BCH ve ICX’te daha fazla düşüşlere yol açabilir.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0