Home Altcoin Stellar ralliye hazırlanıyor

Stellar ralliye hazırlanıyor

Stellar ralliye hazırlanıyor

0
“sportsbet”

Stellar ralliye hazırlanıyor. Uzun süredir bekleneni veremeyen Stellar, desteğin üstünde kalması halinde büyük bir yükseliş rallisine girebilir!


Stellar ralliye hazırlanıyor – Stellar için son çağrı mı?

 

Kripto para sektörünün en paralel kripto parası hangisi diye sorsalar, hiç düşünmeden Stellar (XLM) deriz. Çünkü 7 aydır Stellar piyasasında deyim yerindeyse yaprak kıpırdamıyor. XLM / USD paritesi 0.11 – 0.13 dolar arasına sıkıştı kaldı. Ancak bu devran böyle gitmez.

Kripto para kazanı giderek hareketlenmeye başladı. Özellikle listenin üst sıralarındaki kriptolarda her an her şey olabilir. Ethereum, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, EOS ve Neo gibi kripto paralara baktığımızda Bitcoin‘in rüzgarına kapıldıklarına görüyoruz. Kısacası bu kripto paralarda atı alan Üsküdar’ı geçti. Fakat henüz bakirliği bozulmamış kripto paralarda var. Bunların başlıcaları olarak XRP ve Stellar’ı sayabiliriz.

Stellar’a yakından baktığımızda kritik destek seviyesinin üzerine kalmak için mücadele ettiğini görüyoruz.

Stellar ralliye hazırlanıyor

Stellar grafikte görülen desteğin üzerinde kalabilirse yakın zamanda 0.13 bandına doğru güçlü bir ralliye çıkabilir. Bundan sonraki hedef ise 0.27 dolar seviyesi olacaktır.

Stellar için ATH’nin 0.91 dolar olduğunu ve son 7 aydır XLM’de yaprak kıpırdamadığını hatırda tutmakta fayda var. Stellar’da ki bu durgun sürece rağmen, market kapitalizasyonunun ve günlük işlem hacmini hatırı sayılır değerlerde olması, olası bir boğa koşusu için kuşkularımızı destekler mahiyette! Birkaç aylığına coin alıp kenara atmak istiyorsanız, Stellar sizler için iyi bir yatırım aracı olabilir.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0