Home Altcoin Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direncini parçalamaya hazırlanıyor

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direncini parçalamaya hazırlanıyor

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direncini parçalamaya hazırlanıyor

0
“sportsbet”

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direnci üzerinde break-out yani ani sıçrama hareketi yapmaya hazırlanıyor. Nasıl mı? Grafikler herşeyi anlatıyor oysa.


Cardano ADA Fiyatı 0.10 Dolar Direnci İle Dans Ediyor

Ocak 2018’de ADA fiyatı 1.35 dolardı. Aynı yılın Ağustos ayında fiyat 0.095 dolara kadar düşmüştü. Gerçekten fantastik bir düşüş. Bu değer aynı zamanda Kasım 2017’de asıl yükselişin başladığı değere tekabül ediyor. Ve hatta hatta bu değer ADA’nın şu anki mevcut fiyatı! Peki buradan ne anlamalıyız?

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direnci

Cardano fiyatı Ağustos 2018’de 0.095 dolardı dedik. Ancak fiyat o günden sonra bile düşmeye devam etti ve Aralık 2018’de 0.03 dolara geriledi. İşte bu seviyeden geri yükselişe geçen fiyat görselde net olarak görünen kritik seviyeye ulaştı.

Yükselen Kanal

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direnci

4 saatlik grafiğe baktığımızda varlığın 13 Mayıs’tan bu yana yükselen kanal içi hareket yaptığını görüyoruz. Fiyat aşağıdaki görselde görüldüğü gibi direnç hattına yakın seviyede. Ancak şöyle de bir durum var ki fiyat son 2 tepesi yükselirken indikatör son iki tepesinde alçalma var: negatif uyumsuzluk. Aşağıdaki grafik negatif uyumsuzluğu net bir şekilde gösteriyor

Cardano ADA fiyatı 0.10 dolar direnci

Yani şunu söyleyebiliriz ki Cardano 0.10 dolarlık kritik dirence yaklaşınca yine düşüş sinyali verdi. Ancak bu düşüş kalıcı olmayacaktır. Kanal içinde kaldığı müddetçe 0.10 dolarlık dirence yaklaşmaya devam edecektir.

Fincan ve Kulbu

Fincan ve kulbu formasyonu en çok bilinen yükseliş formasyonlarının başında geliyor. Bu formasyonda geniş bir kavis çizen fiyat sonrasında daha küçük bir kavis daha çizer. Kiritik direnç seviyesine ulaşan fiyat ani bir yükseliş dalgası ile yükselmeye başlar.

2 Nisan tarihinde Bitcoin’e olan tam da buydu. Sonrasında yaşananları biliyorsunuz. Şimdi aşağıdaki grafiğe bakın ve yazının en başındaki Cardano grafiği ile farklı olduğunu söyleyin! Söyleyemezsiniz. Grafikler yalan söylemez. Cardano’da büyük potansiyel mevcut.

2019 yılı büyük kripto paraların sıçrama yaptığı yıl oldu. Büyük kazanım elde eden Bitcoin ve Binance Coin‘in yakaladığı karlılık oranları ortada. Bunlara ilaveten Ethereum ve Litecoin de büyük atılım gösterdi. İlk 10 kripto para içinde henüz atılım yapamayan 3 kripto para var. Bunlar Ripple, Stellar ve Cardano. Bu üçünün de birer birer ani sıçrama yapacağına şahit olacağız.

Cardano şu ana kadar patlama yapamadı ve yukarıdaki görsel patlama yapmak için tüm ekipmanların hazırlandığını gösteriyor. Benzer bir hazırlık içinde olan Ripple’ın hikayesini ise aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez

Cardano hakkında daha fazlası için Tıklayın

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0