Home Altcoin Temmuz ayında Stellar fiyatının 2 katına çıkması mümkün mü?

Temmuz ayında Stellar fiyatının 2 katına çıkması mümkün mü?

Temmuz ayında Stellar fiyatının 2 katına çıkması mümkün mü?

0
“sportsbet”

Piyasadaki bütün olumsuzluklar ve ayı durumuna rağmen, Temmuz ayında Stellar fiyatının artması bekleniyor. Stellar fiyatının 2 katına çıkması mümkün mü? İşte, TradingView’ın XLM fiyat tahmini.


Temmuz ayında Stellar fiyatının yüzde 100 artması mümkün mü?

Stellar’ın durumu nasıl? Dünyanın en büyük 10. kripto parası kötü bir dönemden geçiyor. Hep ikinci bir dip arayışı içinde düşmeye devam ediyor. Ancak traderler bu birikim döneminin sonuna gelindiğini iddia ediyor. Yakında XLM’den bir sürpriz gelebilir. Peki, ne zaman? İşte, TradingView kullanıcılarının Stellar fiyat tahmini.

Temmuz ayında Stellar fiyatının

Stellar bankacılık ve Merkezsiz Borsaları projelerine dayanıyor. Bunlarda da SLT ve CLN projeleri var.

İlgili: Binance IEO’ları ne durumda? One, Matic, Celr ve Fet teknik analizi ve fiyat tahmini

SLT geçen sene iyi iş yaptı. Ancak şimdi sıra CLN’e geldi. CLN coin başına yaklaşık 0.21 XLM civarında işlem görüyor. Bunlar Freelancerler için bir platform sağlıyor. Yüksek işlem hacmi ve en iyi fiyata sahip Cryptolancers (CLN), yakın zamanda Stellarport’ta listelenmeye başladı. Bundan dolayı büyük balinaları da Cryptolancers’e çekti. Bu açıdan Stellar (XLM) Haziran sonunda 0.15-0.16 dolara ulaşabilir. Bundan dolayı hem CLN hem de Stellar tutmak daha iyidir. Neden? Çünkü tahminlere göre CLN gelecek ay 2 XLM olabilir.

Stellar’da “Bottom Head & Shoulders” formasyonu oluştuğunu görmüş, fiyat da kritik direnç seviyesinin üzerinde kalamamıştı. Şu an ise oluşan yeni bir formasyon ile XLM fiyatında boğa hareketi görebiliriz. Bu durumda eğer fiyat 0.132 doları kırabilirse, son hedef 0.19 dolar olacaktır.

İlgili: Forbes: Facebook; Bitcoin, Ethereum ve Ripple için oyunun kurallarını yeniden yazabilir

YMula tarafından sağlanan grafik ise bize birkaç ipucu veriyor. 0.12-0.14 dolarda birikim yapacak yatırımcılar 0.18-0.20 dolarda topladıklarını kazanca dönüştürebilirler.

Temmuz ayında Stellar fiyatının

XLM üçgen formasyonunu kırmışken, piyasadaki son kötümser havaya rağmen yükselmesi beklenebilir. Birçok kripto uzman XLM fiyatının 0.25 dolar hedefini göreceğini düşünüyor. Bu durumda yüzde 100 ya da iki katı büyüyecektir. Bazı tradeler ise kısa dönemde 0.30 doları kaydedeceğini düşünüyor.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0