Home Altcoin EOS bu ay kaç dolara kadar çıkabilir? Fırsat ve risk değerlendirmesi

EOS bu ay kaç dolara kadar çıkabilir? Fırsat ve risk değerlendirmesi

EOS bu ay kaç dolara kadar çıkabilir? Fırsat ve risk değerlendirmesi

0
“sportsbet”

EOS bu ay kaç dolara kadar yükselebilir? Bu yazımızda EOS tokeni için fırsat ve risk değerlendirmesi yapacağız.


EOS bu ay kaç dolara kadar artabilir?

EOS 7 doları aştı ve bu seviyeden tekrar çıkış yapmanın tam eşiğinde. Yatırımcılar oldukça iyimser. teknik verilere yakından bakalım.

JinFlark adlı kripto analist, bu grafikte piyasa analistinin hacim metodlarını kullanıyor. Bu çalışmada, en çok X-indikatöründen yararlanıyor. Şu an fiyat 7.4 dolar ancak 7.2 – 6.8 dolar arasında büyük satın alım bölgesi var. X indikatöründe seviyeleri gözden geçirelim.

bkz: Rapor: EOS işlemlerinin yüzde 75’ni botlar yapıyor

1 saatlik grafikte 2 yakın değer var: 6.88 ile 6.95 dolar seviyeleri. İki yakın değere sahip olunca destek seviyesi oldukça güçlü olur. Yukarıda gördüğünüz üzere, 6.95 ile 7.39 dolar arasında büyük bir alan var. Bu seviye konsolidasyon sürecinin yaşandığı bölge olarak nitelendirebilir.

Bir diğer grafikte, EOS fiyatının18 Aralık 2018’den beri yükselen bir kanalda hareket ettiğini görüyorsunuz. uzun zamandır bu kanalın üst seviyeleri yükselen direnç çizgilerini oluştururken, kanalın alt çizgisi ise yükselen destek çizgisini oluşturuyor.

bkz: NEO ve EOS blockchainleri arasında atomic swaplar başlıyor

EOS bu grafiğe göre yükselişini sürdürecek. Şu ana kadar yükselen destek çizgisi son derece başarılı oldu. Momentum devam ettiği sürece kısa bir zaman içerisinde EOS fiyatı 11 doları test edebilir. Şu an alım için son derece uygun bir konumda görünüyor. Yine her an her şeye gebe olan bu piyasada, destek çizgisinin hemen altına stop koymanız rahat uyumanıza yol açacaktır.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0